Gamedot zwraca się ku elektronicznym wersjom gier
18 sierpień 2015
Nowoczesne rozwiązania sklepu Gamedot
25 sierpień 2015

MasterCase 5 & Pro 5 od Cooler Master już dostępne

Od czasu prezentacji na targach Computex 2015 w Tajpej na to wydarzenia czekało wielu fanów moddingu z całego świata. MasterCase 5 oraz MasterCase 5 Pro z nowatorskim systemem FreeForm są już dostępne w sprzedaży.  

 

Pierwsza na świecie modułowa obudowa typu Mid-Tower

 

MasterCase 5 to początek nowej rodziny obudów, które oferować będą niespotykaną dotąd możliwość panowania nad wyglądem i funkcjonalnością sprzętu. Cooler Master prezentuje pierwszą na świecie modułową obudowę typu Mid-Tower z tak zaawansowaną możliwością rozbudowy.

CM12

 

?Make It Yours?

 

„MasterCase to pierwszy z nowej serii produktów z naszą unikalną technologią FreeForm, która umożliwia nieograniczone możliwości budowania obudów. Stworzyliśmy ją zgodnie z nowym hasłem ?Make It Yours?, tak by uchwycić ducha naszej społeczności. FreeForm będzie stosowana we wszystkich naszych produktach w najbliższej przyszłości,  zapewniając swobodę, by w pełni wyrazić siebie? – powiedział Mr. Raymen Wu, dyrektor marketingu Cooler Master.

CM16

System FreeForm

 

Seria MasterCase przełamuje schemat, jakim do tej pory projektowane, tworzone i używane były komputery stacjonarne. Głównym elementem tej zmiany jest modularny system FreeForm. Dzięki łatwemu łączeniu zapewnia on możliwość dostosowania wyglądu obudowy poprzez wymianę zewnętrznych, jak i wewnętrznych komponentów, tak by użytkownicy mieli pełną kontrolę nad wyglądem i funkcjonalnością swojego sprzętu.

CM14

Ekosystem elementów rozbudowy

 

W chwili premiery udostępniono dwa modele: MasterCase 5 oraz MasterCase 5 Pro. Bazowy MasterCase 5 posiada dwa górne uchwyty, natomiast wersja Pro wyposażona jest także w przezroczysty boczny panel, specjalną siatkową pokrywę oraz większe możliwości wymiany wewnętrznych elementów. Możliwy jest także zakup dodatkowych elementów, które dzięki swoistemu ekosystemowi pozwolą na niemal nieograniczoną rozbudowę sprzętu.

 

Zarówno MasterCase 5, jak i MasterCase Pro są już dostępne w pre-orderze. W Polsce ich sprzedaż rozpocznie się od połowy września. Cena detaliczna MasterCase 5 wynosić będzie ok. 440 zł, zaś wersja Pro to koszt ok. 670 zł.

 


O Cooler Master

Cooler Master od ponad dwóch dekad dostarcza innowacyjne rozwiązania w zakresie chłodzenia urządzeń komputerowych. Wśród nich należy wyróżnić między innymi nowoczesne systemy chłodzenia: radiatory, wentylatory, a także obudowy, komponenty i inne akcesoria. Dzięki rozwojowi, profesjonalnej obsłudze i trosce o wysoką jakość produktów, Cooler Master stał się niekwestionowanym liderem w branży.

www.coolermaster.com lub FB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *