MasterCase 5 & Pro 5 od Cooler Master już dostępne
19 sierpień 2015
Mionix Propus 380 ? innowacyjna podkładka dla graczy
25 sierpień 2015

Nowoczesne rozwiązania sklepu Gamedot

Wprowadzony przez sklep Gamedot nowoczesny system B2B powoduje otwarcie na kolejne nowoczesne rozwiązania. Ważnym elementem są w tym przypadku poszczególne moduły systemu.

Moduł analiz biznesowych pozwala na automatyzację procesu przeprowadzania analiz dotyczących dostępności produktów, ich ceny, sezonowości, rotacji itp. Jest to innowacyjne rozwiązanie w skali przedsiębiorstwa. Dotychczas wszelkiego rodzaju analizy były opracowywane manualnie w oparciu o arkusze kalkulacyjne typu Excel.

Moduł zarządzania dostawami pomiędzy partnerami umożliwia oszacowanie, jaki towar, do jakiej placówki i w jakiej ilości należy zamówić i dostarczyć, dzięki temu efektywność realizacji zamówień i zarządzania stanami magazynowymi staje się znacznie łatwiejsze i zautomatyzowane.

Moduł korekt pozwoli na automatyczne rozliczanie promocji na towary, które zostały nią objęte już po zakupie przez wnioskodawcę. W przypadku gier komputerowy tego typu promocje są normą natomiast ich rozliczanie nastręcza wnioskodawcy ogromnych problemów.

Moduł zdalnego składania zamówień na produkty których nie ma w ofercie, a o które pytają klienci pozwoli na automatyczne generowanie zamówień kierowanych potrzebami klientów. Dzięki systemowi B2B pracownicy obsługujący sklepy wnioskodawcy będą mogli automatycznie sugerować w systemie produkty, o które pytają klienci w ten sposób tworząc automatyczne podpowiedzi i statystyki dla przyszłych zamówień.

Moduł elektronicznej wymiany danych z dostawcą umożliwi na automatyczne przesyłanie informacji o stanach cenach i ofercie dostawcy. Moduł ten wyeliminuje konieczność ciągłego wysyłania zapytań drogą tradycyjną czy mailową.

Moduł zwrotów umożliwi automatyczne tworzenie dokumentacji niezbędnej do realizowania zwrotów oraz przekierowywania towarów między placówkami. Umożliwi też automatyczne sugerowanie, jakie towary należy zwrócić lub przesunąć do innego sklepu.

Moduł dystrybucji gier w postaci cyfrowej. Jest jednym z bardziej istotnych modułów, który pozwoli na uruchomienie procesu w zupełnie odmienionej automatycznej formie. Moduł pozwoliła automatyczne zaciąganie oferty gier elektronicznych bezpośrednio od dostawcy i ich dalszą dystrybucję w wersji cyfrowej bez użycia nośników tradycyjnych.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *