Pecet jak ścigacz MV Agusta F3 – zobacz niewiarygodny mod laureata Case Mod World Series 2015
21 lipca 2015
RECentral 2 oprogramowanie, które może jeszcze więcej
24 lipca 2015

Zbliża się nowa, letnio-jesienna kolekcja smartwatchy MyKronoz

Szwajcarska firma MyKronoz już niedługo zaprezentuje swoją nową kolekcję smartwatchy. Znajdą się w niej najnowsze wydania znanych już serii, ale także zupełnie nowe urządzenia. Całość ma poszerzyć asortyment dostępnych produktów, by jak najlepiej wpasować się w gusta klientów.

MyKronoz dużą uwagę poświęca rozwojowi marki rozwijając znane serie swoich smartwatchy. W nowej kolekcji najwięcej innowacji zyskała seria ZeFit, dzięki dwóm produktom: ZeFit2 oraz ZeFit2 Pulse. Sportowe opaski zostały wzbogacone o nowe opcje, takie jak choćby wymienny pasek. Absolutną nowością jest także opcja monitoringu pracy serca, która dostępna jest w wersji Pulse oraz w kilku innych nowych urządzeniach producenta.

Nie tylko opaski sportowe mają nowe wydania. MyKronoz zapowiedziało już trzecią odsłonę jednego z najpopularniejszych smartwatchy – ZeWatch3. Nowy produkt ma być w pełni dopracowany, a jego wyposażenie znacznie rozbudowane. Kontynuacji doczekał się także ZeSplash. Druga edycja tego modelu ma być wyposażona we wszystkie najnowsze osiągnięcia techniczne firmy i podtrzymywać dobre oceny poprzednika.

MyKronoz robi duży krok w kierunku ?telefonów na rękę?. Dwa nowe produkty mają być nie tylko dodatkiem do smartfona, ale także go zastępować. Prostszy ZeTel pracować będzie w sieci 2G, natomiast ZePhone ma być w pełni samowystarczalny. Możliwość połączenia przez Wi-Fi pozwoli na zastąpienie smartfona, umożliwiając nie tylko rozmowy, ale także wysyłanie maili czy korzystanie z GPS.

Prezentacji nowych produktów możemy spodziewać się na przełomie lipca i sierpnia.


O MyKronoz

MyKronoz jest producentem akcesoriów mobilnych, skierowanych w szczególności do osób aktywnych i tych, które cenią sobie wygodę i zdigitalizowany styl życia. Firma zadebiutowała w 2012 roku na szwajcarskim rynku i od tego czasu wciąż zaskakuje nowymi propozycjami, które za cel mają usprawnienie życia swoich klientów na całym świecie.

Wychodząc naprzeciw rozwijającemu się rynkowi, który tworzy ogromne zapotrzebowanie na świeże i ciekawe projekty, MyKronoz łączy innowacyjne technologie z ciekawym wyglądem i najwyższą jakością wykonania, owocując technologią, którą można nosić na sobie.

Więcej informacji na www.mykronoz.com oraz FB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *