Pecet jak ścigacz MV Agusta F3 – zobacz niewiarygodny mod laureata Case Mod World Series 2015
21 lipiec 2015
RECentral 2 oprogramowanie, które może jeszcze więcej
24 lipiec 2015

Zbliża się nowa, letnio-jesienna kolekcja smartwatchy MyKronoz

Szwajcarska firma MyKronoz już niedługo zaprezentuje swoją nową kolekcję smartwatchy. Znajdą się w niej najnowsze wydania znanych już serii, ale także zupełnie nowe urządzenia. Całość ma poszerzyć asortyment dostępnych produktów, by jak najlepiej wpasować się w gusta klientów.

MyKronoz dużą uwagę poświęca rozwojowi marki rozwijając znane serie swoich smartwatchy. W nowej kolekcji najwięcej innowacji zyskała seria ZeFit, dzięki dwóm produktom: ZeFit2 oraz ZeFit2 Pulse. Sportowe opaski zostały wzbogacone o nowe opcje, takie jak choćby wymienny pasek. Absolutną nowością jest także opcja monitoringu pracy serca, która dostępna jest w wersji Pulse oraz w kilku innych nowych urządzeniach producenta.

Nie tylko opaski sportowe mają nowe wydania. MyKronoz zapowiedziało już trzecią odsłonę jednego z najpopularniejszych smartwatchy – ZeWatch3. Nowy produkt ma być w pełni dopracowany, a jego wyposażenie znacznie rozbudowane. Kontynuacji doczekał się także ZeSplash. Druga edycja tego modelu ma być wyposażona we wszystkie najnowsze osiągnięcia techniczne firmy i podtrzymywać dobre oceny poprzednika.

MyKronoz robi duży krok w kierunku ?telefonów na rękę?. Dwa nowe produkty mają być nie tylko dodatkiem do smartfona, ale także go zastępować. Prostszy ZeTel pracować będzie w sieci 2G, natomiast ZePhone ma być w pełni samowystarczalny. Możliwość połączenia przez Wi-Fi pozwoli na zastąpienie smartfona, umożliwiając nie tylko rozmowy, ale także wysyłanie maili czy korzystanie z GPS.

Prezentacji nowych produktów możemy spodziewać się na przełomie lipca i sierpnia.


O MyKronoz

MyKronoz jest producentem akcesoriów mobilnych, skierowanych w szczególności do osób aktywnych i tych, które cenią sobie wygodę i zdigitalizowany styl życia. Firma zadebiutowała w 2012 roku na szwajcarskim rynku i od tego czasu wciąż zaskakuje nowymi propozycjami, które za cel mają usprawnienie życia swoich klientów na całym świecie.

Wychodząc naprzeciw rozwijającemu się rynkowi, który tworzy ogromne zapotrzebowanie na świeże i ciekawe projekty, MyKronoz łączy innowacyjne technologie z ciekawym wyglądem i najwyższą jakością wykonania, owocując technologią, którą można nosić na sobie.

Więcej informacji na www.mykronoz.com oraz FB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *