3 mins read

Zależy Ci na komforcie podczas grania?

Wygodne, a przez to skuteczne granie to nie tylko zasługa dobrej myszy czy klawiatury. Ważne jest także zadbanie o komfortowe stanowisko do gry. Ból pleców czy karku to zmora przy wielogodzinnych sesjach przed monitorem. Ciekawym rozwiązaniem jest stworzony z myślą o graczach, Arozzi Monza Gaming Chair.

Ergonomia na najwyższym poziomie

Szwedzkim projektantom tworzącym Arozzi Monza przyświecał jeden główny cel – pełna ergonomia. Gruba, wysokiej jakości wyściółka, podłokietniki i wygodne siedzisko dostosowane są specjalnie do długich sesji przy komputerze. Dzięki współpracy z ortopedami na etapie projektowania, fotel jest niezwykle wygodny i pozwala na uniknięcie bólu oraz nadmiernego zmęczenia.

Pomoc podczas gry

Doświadczeni gracze wiedzą, że aby grać na najwyższym poziomie potrzebna jest nie tylko dobra mysz, klawiatura czy słuchawki. To dzięki odpowiedniemu siedzisku, na którym czujemy się cały czas komfortowo, możemy skupić się maksymalnie na grze i osiągać najlepsze wyniki. Fotel od Arozzi dzięki dużej ergonomii i maksymalnej wygodzie będzie pomocnym oparciem podczas rozgrywki.

Niezbędna funkcjonalność

Odpowiedni fotel do grania to nie tylko wygoda, ale także funkcjonalność. Arozzi Monza Gaming Chair możemy bez problemu dostosować do swojego wzrostu, ułożenia pleców i rąk podczas grania. Pokryty łatwą do czyszczenia skórą ekologiczną, posiada wytrzymałe, nylonowe kółka, dzięki czemu zestaw posłuży nam wiele lat.

Efektowny wygląd

Już na pierwszy rzut oka widać, że nie jest to zwykłe siedzisko. Arozzi Monza to fotel dla graczy ?pełną gębą?. Ergonomiczna konstrukcja, zastosowanie ekologicznej skóry oraz dwa otwory wentylacyjne powodują, że całość wygląda efektownie i dynamicznie.

Nie tylko dla graczy

Monza sprawdzi się także w biurze czy domowym gabinecie. Dzięki ergonomii unikniemy bólu i zmęczenia nawet podczas wielogodzinnej pracy biurowej. Elegancki wygląd i możliwość wyboru spośród wielu kolorów sprawiają, że można go dopasować do niemal każdego nowoczesnego wnętrza.

Cena detaliczna produktu sugerowana przez dystrybutora ? Impakt, wynosi 699 zł.

Cechy produktu:

– Grube, wyściełane podłokietniki, siedzisko i oparcie
– Ergonomiczny kształt
– Obicie ze skóry ekologicznej dla łatwiejszego czyszczenia
– Obrót fotela o 360 stopni
– Regulacja wysokości fotela dzięki sprężynie gazowej
– Uchylny fotel z funkcją blokady (blokada działa w położeniu pionowym)
– Lekka konstrukcja ułatwiająca przemieszczanie
– Pięć podwójnych nylonowych kółek


O Arozzi

Arozzi jest szwedzką firmą zajmującą się tworzeniem foteli dla graczy. Od 2013 roku dostarcza wysokiej klasy, profesjonalne fotele, które zapewnić mają komfort i bezpieczeństwo podczas rozgrywki. Firma współpracuje z wieloma e-sportowymi organizacjami, dzięki czemu jej produkty są projektowane w oparciu o potrzeby i wymagania graczy.

http://www.arozzi.se/