Zależy Ci na komforcie podczas grania?
9 czerwiec 2015
Jak chronić się przed zbiciem ekranu?
10 czerwiec 2015

Przydatne akcesoria do tabletów

Tablety utrzymują swoją popularność i nadal nie tracą aż tak mocno przez coraz większe ekrany smartfonów. Dzięki rywalizacji z mniejszymi urządzeniami tablety tanieją i coraz więcej osób decyduje się na zakup tego typu sprzętu. Co jest do niego potrzebne?

Klawiatura

Niezwykle przydatny dodatek do naszego tabletu. Dzięki niemu będziemy mogli zrobić z niego coś na kształt netbooka. Wygodne pisanie, poręczność i możliwość pracy w każdych warunkach. To szczególnie przydatny dodatek dla osób, które ciągle są w ruchu, a pisanie na dotykowym ekranie nie należy dla nich do przyjemności.

Uchwyt

Do samochodu albo do domu. W samochodzie tablet przyda się jako nawigacja, albo jako odtwarzacz filmów dla dzieci. Wystarczy zamontować w odpowiednim miejscu, by nie martwić się, że wypadnie i będzie gubił się po samochodzie. W domu przyda się dla osób, które będą chciały oglądać na nim filmy lub teledyski.

Karty SD

Wbudowane pamięci w tabletach zazwyczaj nie wsytarczają potrzebom ich użytkowników. Dodatkowe gigabajty pamięci to wręcz absolutnie konieczny zakup. Dzieki temu pomieścimy wszytskie filmy i aplikacje jakich potrzebujemy.

Etui

Tablet musi być bezpieczny. Warto zwrócić uwagę, by etui nie tylko chroniło przed uderzeniami, ale także ekran przed porysowaniem. Bardzo ciekawym i coraz bardziej popularnym tego typu rozwiązaniem jest etui na tablet z filcu. Bezpieczeństwo i ochrona ekranu to najważniejsze cechy dobrego etui.

Rękawiczki

Przydatne szczególnie zimą. Specjalne rękawiczki z powłokami na placach, by bez problemu korzystać z dotykowego ekranu w każdych warunkach atmosferycznych. Obecnie wybór rękawiczek tego typu jest ogromny. Często nawet trudno odróżnić je od tych zwykłych, sprzedawanych na targu.

Rysik

Z tych nieco bardziej specjalistycznych akcesoriów. Rysik przyda się tym, którym potrzebna jest najwyższa precyzja na ekranie. Tworzenie notatek, czy rysowanie prostych szkiców będzie z nim o wiele prostsze.

Inne

W różnych sklepach można znaleźć jeszcze dużo innych, mniej lub bardziej przydatnych akcesoriów do tabletów. Warto tu wymienić choćby ochronną folię na ekran czy ładowarkę samochodową. Sam tablet często nie wystarcza wymagającym użytkownikom. Na szczęście z podanymi akcesoriami sprzęt ten dopasuje się do każdego gustu i nawet dużych wymagań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *