Gembird: gdy dysk SSD to za mało
9 czerwiec 2015
Zależy Ci na komforcie podczas grania?
9 czerwiec 2015

Poszukujesz słuchawek? Postaw na Steelseries i serię Siberia

Nie tylko myszki, ale również słuchawki są sprzętem, który w grze potrafi zapewnić przewagę nad przeciwnikiem. Szczególnie w FPS-ach, takich jak chociażby Counter-Strike: Global Offensive. Gracze często stawiają na rozwiązania marki Steelseries, która przoduje na świecie w produkcji akcesoriów gamingowych.

Steelseries Siberia Raw Prism

Jedną z tańszych opcji są słuchawki Steelseries Siberia Raw Prism. Jednak to, że są tańsze, wcale nie oznacza, że są też gorsze. Te smukłe i lekkie słuchawki charakteryzują się wysoką jakością dźwięku tworzącą szczegółową i rozległą scenę dźwiękową, dzięki której odtwarzane dźwięki są dokładnie takie, jakie być powinny. W lewą słuchawkę wbudowano mikrofon zapewniający dokładną komunikację, który wedle potrzeby, wyciszyć można jednym przyciskiem. Technologia Steelseries Mic Auto-Optimization sprawia, że poziom dźwięku dostosowuje się do głosu i odgłosów z zewnątrz. Użytkowanie słuchawek Siberia Raw Prism jest niezwykle komfortowe dzięki możliwości dopasowania ich do rozmiaru każdej głowy oraz miękkiej, oddychającej powłoce poduszek.

Steelseries Siberia V2

Nieco droższą wersją są słuchawki Steelseries Siberia V2. Wyróżnia je z pewnością jakość dźwięku, a całość zoptymalizowana została pod kątem najbardziej wymagających graczy. Od tej chwili namierzenie swojego przeciwnika na mapie nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. W tym modelu mikrofon wyciągany jest z lewej muszli słuchawek. Nowy rodzaj muszli wyłożono specjalnym rodzajem pianki, który nie dość, że jest bardzo wygodny, to jeszcze perfekcyjnie redukuje dźwięki dochodzące z zewnątrz, przez co komfort rozgrywki niesamowicie wzrasta. Model Siberia V2 to piękny design połączony z wydajnością i funkcjonalnością.

Steelseries Siberia V3

Młodszym i z pewnością troszkę lepiej ?uzbrojonym? bratem Siberia V2 jest model Siberia V3. Specjalna gąbka ?memory foam? sprawia, iż nauszniki świetnie dopasowują się do kształtu ucha, gwarantując wzbogacone wrażenia audio i izolację od zewnętrznego świata. Dzięki użyciu specjalnych przetworników Steelseries nowej generacji, słuchawki oferują niesamowity, high-endowy dźwięk v3. Za pomocą oprogramowania Steelseries Engine 3 możliwa jest customizacja podświetlenia dla danych gier czy aplikacji. Słuchawki są kompatybilne z PC, PS4, Mac i urządzeniami mobilnymi ? są więc urządzeniem dla prawdziwie wymagających użytkowników.

Steelseries Siberia Elite Prism

Flagowym modelem słuchawek marki Steelseries jest model Siberia Elite Prism. Dostarcza on niezapomniane wrażenia i krystalicznie czysty dźwięk. Komfort użytkowania podczas wielogodzinnych sesji gwarantowany. Ciekawym aspektem słuchawek jest ich podświetlenie ? w niezwykle szerokiej, w pełni konfigurowalnej (dzięki Steelseries Engine 3) palecie 16.8 mln kolorów. Dzięki zastosowaniu technologii Dolby, model ten oferuje dźwięk przestrzenny 7.1. Pianka z jakiej wykonano nauszniki jest w stanie dopasować się do kształtu głowy i go zapamiętać, przez co problem niewygody znika całkowicie. Ponadto, słuchawki wyposażono w port, który pozwala dzielić się dźwiękiem z osobą trzecią.

Modelu słuchawek Siberia używa między innymi Snax ? jeden z członków formacji Virtus.Pro w CS:GO. Fakt ten świadczy o tym, że profesjonalni gracze cenią rozwiązania marki Steelseries.

Wszystkie powyższe modele słuchawek dostępne są na stronie www.gamedot.pl/sklep ? także w innych wersjach kolorystycznych i designerskich. Warto tam zajrzeć ? a nuż znajdzie się coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *