Dragon Age
30 stycznia 2014
Czy od gier można się uzależnić?
3 lutego 2014

Wiedźmin ? świat pełen magii

Któż nie zna bohatera sagi autorstwa Andrzeja Sapkowskiego? Postać ta znana jest niemal wszystkim miłośnikom powieści fantasy. Miłośnicy Wiedźmina mogą uczestniczyć w tych samych przygodach, co ich bohater. Wszystko za sprawą jednej z najlepszych gier ostatnich czasów o takim samym tytule, co książka. Do tej pory fani mieli możliwość skorzystania z kilku odsłon tej magicznej gry. W każdej z nich główny bohater musiał walczyć z najróżniejszymi przeciwnościami losu.

Dodatkowo kolejne wersje były stopniowo udoskonalane. Dzięki temu gra stawała się bardziej komfortowa i efektywna. Geralt musi się zmierzyć z różnymi potworami, które od lat nękają mieszkańców świata. Twórcy gry zadbali o to, żeby wykreowany przez nich świat wyglądał jak najbardziej realnie. W grze bardzo ważne jest dopracowanie wszelkich szczegółów.

W Wiedźminie jest to bardzo widoczne na każdym etapie. Główny bohater może szkolić się w kilku ważnych dziedzinach. Twórcy gry postawili na szermierkę, magię oraz alchemię. To od gracza zależy, czy Geralt będzie uczył się każdej z nich, czy poprzestanie na jednej. W grze udoskonalono także dialogi.

Wiedźmin jest idealną propozycją dla miłośników magii oraz fantasy. Gra zyskała zwolenników na całym świecie. Dominują tutaj niespodziewane zwroty akcji, które sprawiają, że gra z pewnością się nie nudzi. Ze względu na brutalne sceny Wiedźmin polecany jest osobom pełnoletnim. Warto po nią sięgnąć, zwłaszcza jeśli oczekujemy przyjemnie spędzonego wolnego czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *