Dragon Age
30 styczeń 2014
Czy od gier można się uzależnić?
3 luty 2014

Wiedźmin ? świat pełen magii

Któż nie zna bohatera sagi autorstwa Andrzeja Sapkowskiego? Postać ta znana jest niemal wszystkim miłośnikom powieści fantasy. Miłośnicy Wiedźmina mogą uczestniczyć w tych samych przygodach, co ich bohater. Wszystko za sprawą jednej z najlepszych gier ostatnich czasów o takim samym tytule, co książka. Do tej pory fani mieli możliwość skorzystania z kilku odsłon tej magicznej gry. W każdej z nich główny bohater musiał walczyć z najróżniejszymi przeciwnościami losu.

Dodatkowo kolejne wersje były stopniowo udoskonalane. Dzięki temu gra stawała się bardziej komfortowa i efektywna. Geralt musi się zmierzyć z różnymi potworami, które od lat nękają mieszkańców świata. Twórcy gry zadbali o to, żeby wykreowany przez nich świat wyglądał jak najbardziej realnie. W grze bardzo ważne jest dopracowanie wszelkich szczegółów.

W Wiedźminie jest to bardzo widoczne na każdym etapie. Główny bohater może szkolić się w kilku ważnych dziedzinach. Twórcy gry postawili na szermierkę, magię oraz alchemię. To od gracza zależy, czy Geralt będzie uczył się każdej z nich, czy poprzestanie na jednej. W grze udoskonalono także dialogi.

Wiedźmin jest idealną propozycją dla miłośników magii oraz fantasy. Gra zyskała zwolenników na całym świecie. Dominują tutaj niespodziewane zwroty akcji, które sprawiają, że gra z pewnością się nie nudzi. Ze względu na brutalne sceny Wiedźmin polecany jest osobom pełnoletnim. Warto po nią sięgnąć, zwłaszcza jeśli oczekujemy przyjemnie spędzonego wolnego czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *