Tomb Raider
20 styczeń 2014
Wiedźmin ? świat pełen magii
31 styczeń 2014

Dragon Age

Miłośnicy fantasy mogą przebierać wśród wielu gier o tej tematyce. Na szczególną uwagę zasługuje jednak Dragon Age. Premiera pierwszej części miała miejsce kilka lat temu, jednak ogromna popularność gry przyczyniła się do powstania kolejnych odsłon. Każda część jest na swój sposób lepsza od poprzedniej. Chociaż z pewnością trudno porównywać tak doskonałą grę.

Twórcy zadbali bowiem o to, żeby użytkownik nie nudził się w żadnej minucie gry. Trzeba przyznać, że wyszło to znakomicie. Dragon Age przenosi nas w świat pełen przygód i niespodzianek. Prócz rasy ludzkiej spotkamy się także z elfami czy krasnalami. W pierwszych częściach gracz miał do wyboru, w jaką postać się wcieli.

W drugiej części obowiązkowo staje się przedstawicielem rasy ludzkiej. Jednakże jest to rekompensowane przez wiele innych udogodnień. Przede wszystkim główny bohater może mieć precyzyjnie określoną osobowość, co jest sporym ułatwieniem w przebiegu akcji. W każdej części gracz spotyka się z ważnymi postaciami. Jest to mag, łucznik oraz wojownik.

Postacie te znacząco różnią się od siebie, co dodatkowo uatrakcyjnia grę. W zależności od wyboru postaci, gracz spogląda na misję z zupełnie różnej perspektywy. W inny sposób podchodzi też do wyzwań. Na każdym etapie gracze mają możliwość większego rozwoju postaci. Odbywa się to poprzez udział w kolejnych wydarzeniach.

Warto wspomnieć, że pomyślny przebieg akcji zależy niemal wyłącznie od podejmowanych decyzji. To sprawia, że gra stała się bardzo popularna na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *