Polski YouTuber dołącza do MionixMob
1 marzec 2016
Głośnik Jam Trance z LED-owym podświetleniem
7 marzec 2016

RX75 – nowa klawiatura mechaniczna od Natec Genesis

Wśród graczy istnieje wiele elementów spornych, które potrafią rozpalić ich dyskusje do czerwoności. Jednak zdecydowana większość przyzna, że klawiatury mechaniczne są znacznie lepsze od zwykłych membranowych.

Do takich samych wniosków doszedł Natec Genesis, który wprowadza do sprzedaży nową, w pełni mechaniczną klawiaturę dla graczy. Ma ona wyróżniać się nie tylko charakterystyczną dla tego typu sprzętów wytrzymałością oraz estetyką, ale zapewnić ma też atrakcyjną w swojej kategorii cenę.

W RX75 zastosowano mechaniczne przełączniki, których siła nacisku potrzebna do aktywacji wynosi 60g. Ten element zapewnia także długi cykl życia przycisków, który, jak zapewnia producent, wynosić ma do 50 mln. wciśnięć.

Klawiaturę wyposażono w 12 multimedialnych klawiszy funkcyjnych, które ułatwić mają dostęp do multimediów w czasie rozgrywki. Wykorzystano prostą, stonowaną stylistykę, którą charakteryzuje większość klawiatur mechanicznych. Ponadto jej powierzchnia pokryta została warstwą gumy, która zwiększyć ma wygodę podczas gry.

RX75 posiada także dodatkowe funkcje, nastawione szczególnie na graczy. Jest to choćby możliwość blokowania klawisza Windows oraz funkcja anti-ghostingu, dzięki której możemy korzystać z dowolnych kombinacji klawiszy, bez ryzyka zablokowania urządzenia.

Klawiatura mechaniczna Natec Genesis RX75 jest dostępna w cenie 269 zł.

 

Cechy urządzenia:

  • Komunikacja: przewodowa
  • Mechanizm klawiszy: mechaniczny
  • Długość przewodu: 1,8m
  • Wymiary klawiatury: 450 x 164 x 39mm
  • Liczba Klawiszy: 104

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *