Impakt z nowoczesnym systemem b2b
1 marzec 2016
RX75 – nowa klawiatura mechaniczna od Natec Genesis
3 marzec 2016

Polski YouTuber dołącza do MionixMob

Kamil Zawodny, znany na polskim YouTube jako MrSetoKami został ogłoszony nowym członkiem MionixMob, międzynarodowej grupy streamerów powiązanych z firmą Mionix. Jest to element promocji szwedzkiej marki na polskim rynku.

MrSetoKami, jest pierwszym polskim youtuberem, który został zaproszony do grona twórców powiązanych z Mionix. Ma być on reprezentantem marki na polskim rynki i wesprzeć jej promocję.

„Jest mi niezmiernie miło, że miałem szansę znaleźć się w #MionixMob! Jest to naprawdę duże wyróżnienie ze względu na to, że jestem pierwszą osobą, która nie tworzy materiałów w języku angielskim” powiedział Kamil. „Już teraz wiem, że cała ekipa to pozytywnie nastawieni ludzie z poczuciem humoru, którzy lubią to co robią. Mówię tutaj o streamerach, jak i o osobach budujących Mionix. Mam nadzieję, że uda mi się wnieść swoją osobą coś nowego w cały projekt”.

MrSetoKami

MionixMob to grupa youtuberów, którzy powiązani są z marką Mionix. Celem szwedzkiego producenta jest zaoferowanie grupie utalentowanych ludzi możliwości do rozwoju i propagowania gamingowej pasji. Każdy członek wyposażony jest w sprzęt od Mionix i promowany przez wszelkie ich kanały.

Pełną listę członków MionixMob znajdziecie tutaj.

Wszystkie kanały social media Seto:
http://www.twitch.tv/mrsetokami

https://www.youtube.com/user/MrSetoKami

https://twitter.com/MrSetoKami

https://www.facebook.com/MrSetoKami

https://www.instagram.com/mrsetokami/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *