RX75 – nowa klawiatura mechaniczna od Natec Genesis
3 marzec 2016
Natec Genesis RX11 – klawiatura dla graczy z podświetleniem
8 marzec 2016

Głośnik Jam Trance z LED-owym podświetleniem

Producenci głośników mobilnych prześcigają się nie tylko jeśli chodzi o brzmienie ich sprzętu, ale także o jego wygląd. JAM wychodzi jednak poza wszelkie schematy proponując urządzenie, które wyposażone jest we własną wizualizację, jaką możemy znać z odtwarzaczy multimedialnych.

36 świateł LED

Aby osiągnąć ten efekt JAM Trance został wyposażony w 36 LED-owych świateł, które umieszczono dookoła głośnika. Takie rozwiązanie zapewnia 6 programów świetlnych, które nie tylko dostarczają ciekawych doświadczeń wizualnych, ale także sprawdzą się podczas imprezy.

Dźwięk w trzech kierunkach

Jak deklaruje producent głośnik cechuje się wysoką jakością emitowanego dźwięku. Ten, dzięki specyficznej budowie urządzenia, rozchodzi się w trzech kierunkach, zapewniając, że muzyka dotrze do każdego kąta pomieszczenia, w którym akurat się bawimy.

Jam Trance Plus 2

Impreza w dowolnym miejscu

Zabawa jest tu kluczowym aspektem, bo to dla niej stworzony został Trance Plus. Dzięki jego niewielkim rozmiarom i wytrzymałej baterii (do 10 godz.) rozkręcić własną imprezę będziemy mogli w niemal dowolnym miejscu. Oprócz tego zadbano o wytrzymałość głośnika – jego gumowa powierzchnia ma chronić elektronikę przed zalaniem i wszelkiego rodzaju zabrudzeniami.

Powiadomienia głosowe

Ciekawym rozwiązaniem, które nie jest zbyt często spotykane wśród tego typu urządzeń są powiadomienia głosowe. Urządzenie poinformuje nas o połączeniach przychodzących, stanie baterii, gotowości do łączenia z Bluetooth czy stanie ładowania. Oprócz tego posiada standardowe funkcje jak możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych oraz szybkie ładowanie baterii.

JAM Trance Plus kosztuje 246 zł. W ofercie dystrybutora Impakt znajduje się również Jam Trance Mini w cenie 199 zł.

Zobacz wideo jak prezentuje się głośnik Jam Trance.

Cechy produktu:

  • Zestaw głośnomówiący
  • Technologia Bluetooth – zasięg 10m
  • Szybkie ładowanie przez USB – 3h
  • Czas pracy: do 10 godzin
  • Rozmiar: 80x180x75 mm
  • Gumowa powierzchnia zapewniająca bezpieczeństwo
  • Zawiera uchwyt do przenoszenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *