Just Cause
30 listopada 2013
Ojciec Chrzestny
22 grudnia 2013

Poznaj Mafię

Mafia z pewnością spodoba się miłośnikom wszystkich filmów gangsterskich. Pierwsza odsłona tej gry miała miejsce w 2002 roku. W kolejnej części gracze poznają zupełnie inne postacie. Ponadto gra toczy się w innym czasie. Głównym bohaterem jest mężczyzna kończący służbę wojskową. Bohater wraca zatem do domu, który znajduje się w dużej metropolii. Powrót do szarej rzeczywistości nie jest jednak łatwy. Bohater odnajduje się w świecie przestępczym, który rządzony jest przez lokalną mafię.

W drugiej odsłonie gracz ma do wyboru grę z różnej perspektywy. Głównym celem jest wykonywanie różnego rodzaju zadań i misji. Są one niezwykle ważne, bowiem to od nich właśnie zależy pozycja i reputacja bohatera. A jest to bardzo istotne w szeregach mafii. Gra bardzo realistycznie odzwierciedla wszelkie aspekty działania mafii. Znajdziemy w niej m.in. porwania, wymuszenia, próby okupu.

Zarazem bohaterowie uczestniczą w wielu, bardzo niebezpiecznych akcjach. Niewątpliwą zaletą tej gry z pewnością jest specyficzny humor. Twórcy gry zadbali o to, żeby poczuć się jak członkowie mafii. Jak na bohatera mafii przystało, wykonuje się także te mniej legalne misje. W grze można dopuścić się kradzieży samochodów, a następnie modyfikacji ich w profesjonalnych warsztatach. Główny bohater może się także bić na pięści czy nawet przeskakiwać przez płoty, co jest szczególnie istotne podczas ucieczek. Obok Mafii z pewnością nie można przejść obojętnie. Gra jest na tyle efektowna, że trudno znaleźć lepszy odpowiednik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *