Just Cause
30 listopad 2013
Ojciec Chrzestny
22 grudzień 2013

Poznaj Mafię

Mafia z pewnością spodoba się miłośnikom wszystkich filmów gangsterskich. Pierwsza odsłona tej gry miała miejsce w 2002 roku. W kolejnej części gracze poznają zupełnie inne postacie. Ponadto gra toczy się w innym czasie. Głównym bohaterem jest mężczyzna kończący służbę wojskową. Bohater wraca zatem do domu, który znajduje się w dużej metropolii. Powrót do szarej rzeczywistości nie jest jednak łatwy. Bohater odnajduje się w świecie przestępczym, który rządzony jest przez lokalną mafię.

W drugiej odsłonie gracz ma do wyboru grę z różnej perspektywy. Głównym celem jest wykonywanie różnego rodzaju zadań i misji. Są one niezwykle ważne, bowiem to od nich właśnie zależy pozycja i reputacja bohatera. A jest to bardzo istotne w szeregach mafii. Gra bardzo realistycznie odzwierciedla wszelkie aspekty działania mafii. Znajdziemy w niej m.in. porwania, wymuszenia, próby okupu.

Zarazem bohaterowie uczestniczą w wielu, bardzo niebezpiecznych akcjach. Niewątpliwą zaletą tej gry z pewnością jest specyficzny humor. Twórcy gry zadbali o to, żeby poczuć się jak członkowie mafii. Jak na bohatera mafii przystało, wykonuje się także te mniej legalne misje. W grze można dopuścić się kradzieży samochodów, a następnie modyfikacji ich w profesjonalnych warsztatach. Główny bohater może się także bić na pięści czy nawet przeskakiwać przez płoty, co jest szczególnie istotne podczas ucieczek. Obok Mafii z pewnością nie można przejść obojętnie. Gra jest na tyle efektowna, że trudno znaleźć lepszy odpowiednik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *