MasterFan Pro: gdy chłodzenie wymaga różnych rozwiązań
27 wrzesień 2016
AVerMedia: trójwymiarowa projekcja w twoim domu
29 wrzesień 2016

Oszczędzaj prąd z listwą zabezpieczającą

Ilość sprzętu elektronicznego w gospodarstwach domowych z roku na rok niepostrzeżenie wzrasta. Część z nich wymaga stałego poboru prądu, ale są też takie, z których korzysta się sporadycznie, a mimo to tkwią podłączone do gniazd zasilających. By ograniczyć pobór prądu i dodatkowo zabezpieczyć domowe AGD, Armac wprowadził na rynek listwę Multi M3+3.

Listwę wyposażono w sześć gniazd z uziemieniem. Trzy z nich – niezależne, oznaczone na czerwono, są przeznaczone do urządzeń wymagających stałego poboru prądu takich jak lodówka czy tuner telewizyjny. Pozostałe trzy gniazda są przeznaczone do sprzętu używanego sporadycznie jak ładowarka czy drukarka. Za pomocą jednego przycisku można je szybko odłączyć od sieci, dzięki czemu użytkownik nie musi wyjmować trzech wtyczek z osobna.

110

Bezpieczne dla dzieci

Urządzenie posiada specjalne zabezpieczenie, które uniemożliwia wetknięcie do otworów gniazd sieciowych palców lub innych niedużych przedmiotów, tym samym chroniąc dzieci i dorosłych przed przypadkowym porażeniem prądem elektrycznym.

365

Całodobowa ochrona

Produkt Armaca posiada automatyczny bezpiecznik, który ma zapewniać ochronę w razie skoków napięcia, powstałych na skutek wyładowań atmosferycznych lub awarii samej instalacji elektrycznej. Jak zapewnia producent jej obudowę wykonano z samogasnącego tworzywa sztucznego, dzięki czemu w razie awarii sama listwa nie stanie się dodatkowym źródłem pożaru.

Armac M3+3 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: białym i czarnym o długości przewodu 1,5 m, 2,5 m oraz 4,5 m. Najtańsza wersja to koszt około 29 zł.

Cechy produktu:
– 6 gniazd (3 gniazda wyłączane wyłącznikiem, 3 gniazda z napięciem ciągłym)
– Bezpiecznik automatyczny o charakterystyce zwłocznej 10A/250V lub 16A (250V)
– System ochrony przeciwporażeniowej
– Obudowa wykonana z samogasnącego tworzywa sztucznego
– Napięcie znamionowe Un ~230V
– Częstotliwość 50 Hz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *