Nowoczesne rozwiązania sklepu Gamedot
25 sierpnia 2015
Pitch Pro – gamingowe słuchawki idealne na podróż
25 sierpnia 2015

Mionix Propus 380 ? innowacyjna podkładka dla graczy

Mionix Propus 380 to podkładka przeznaczona dla wymagającego gracza. Nowoczesna konstrukcja i specjalna powłoka gwarantują optymalną pracę zarówno we współpracy z sensorem optycznym, jak i laserowym.

Podkładka Mionix Propus 380 jest wynikiem połączenia innowacji, wykonania i designu. Jej powierzchnię pokryto srebrno-metaliczną powłoką z tworzywa sztucznego, dzięki czemu odznacza się wyjątkowymi właściwościami we współpracy z myszką.

Wyniki testów pokazały, że zapewnia ona optymalne warunki śledzenia i poprawia ogólną wydajność ruchów myszy. Cienka podstawa z tworzywa PVC, nadaje jej stabilność oraz optymalną sztywność bez utraty elastyczności charakterystycznej dla miękkich podkładek.

By podkładka nie przemieszczała się w najmniej odpowiednich momentach, jej spodnia warstwa została wykonana z gumy. Spore rozmiary (380x260mm) gwarantują pełną swobodę ruchów, a gładka powierzchnia zapewnia optymalne śledzenie zarówno dla myszek ze sensorem laserowym, jak i optycznym.

Produkt jest dostępny na rynku w cenie 99 zł.

                    

Cechy urządzenia:

– Materiał: podstawa z tworzywa sztucznego PVC
– Powierzchnia: ultra-drobna tekstura
– Spód: pokryty gumą dla lepszej przyczepności
– Kompatybilność: myszki optyczne LED i laserowe
– Wymiary: 380 x 260 x 4 mm
– Waga netto: 170 g


O Mionix

Mionix to szwedzka firma założona w 2007 roku przez Petera Nygrena.  Jej misją jest nieustanne dążenie do tworzenia peryferii o doskonałej ergonomii, jakości z najwyższą dbałością o wzornictwo i najdrobniejsze szczegóły. To, co odróżnia Mionix od konkurencji to ?Craftsmanship? – mistrzowski kunszt wykonania, każdego produktu.

Dzięki niezwykle nowatorskim projektom z wykorzystaniem najnowocześniejszych zdobyczy technologii, produkty sygnowane logo Mionix to absolutny high-end wśród akcesoriów gamingowych. Po kilku latach obecności na rynku, firma zdobyła uznanie wśród graczy na całym świecie.

www.mionix.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *