Prototype ? gra akcji w innym wydaniu
22 wrzesień 2013
Fenomen Diablo
2 listopad 2013

Mass Effect

Mass Effect to kolejna propozycja dla miłośników science-fiction. Dotychczas powstało kilka wersji tej gry i wszystkie toczyły się w odległej przyszłości. Można się zatem spodziewać wielu dziwnych stworów. I tak faktycznie jest. Gracze mają okazję zobaczenia różnorodnych ras.

Ze względu na to, że akcja toczy się w przestrzeni kosmicznej, bohaterowie przemierzają różne planety. Głównym celem gry jest przede wszystkim ochrona istnienia rasy ludzkiej. Jest ona bowiem zagrożona przez wiele czynników. Scenariusz Mass Effect z pewnością nie zawiedzie żadnego gracza. Całość jest bowiem bardzo przemyślana.

Praktycznie na każdym kroku gracze zaskakiwani są zwrotami akcji, które powodują, że trzeba znaleźć nowe rozwiązanie. W dodatku intrygi oraz knowania polityków sprawiają, że często określone rozwiązanie jest niemożliwe do spełnienia. W drugiej części gry uczestnicy mają możliwość wyboru sposobu grania. Jednym z nich jest stworzenie nowego bohatera, który wyruszy w niebezpieczną misję. Gracz ma możliwość odtworzenia stanu gry jeszcze z pierwszej części.

Obie te wersje dają ogromne możliwości, a jednocześnie odmienny scenariusz. W zależności od wyboru misja może przebiec w inny sposób. Dzięki temu Mass Effect dostarcza wielu wrażeń. W trzeciej i ostatniej części głównym zadaniem bohatera jest ponowne uratowanie ludzkości. Zagłada ludzkości odbywa się na skutek przybycia niebezpiecznych i groźnych maszyn.

Bohater gry musi przekonać innych przedstawicieli rasy, aby razem z nim stanęli do walki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *