Kryształowo czysta MasterKeys Pro L w sprzedaży
20 październik 2016
Cooler Master zaprezentował MasterPulse Pro
27 październik 2016

Już wkrótce wielkie show Media Markt na PGA

Zbliżające się wielkimi krokami targi Poznań Game Arena jak co roku obfitować będą w moc atrakcji. Po raz pierwszy w ich historii, na imprezie pojawi się Media Markt. PGA rozpocznie się 21 października b.r., na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Media Markt przygotuje stoisko o powierzchni 200 m2. Wśród sprzętów, jakie będą mogli zakupić tam gracze, znajdą się produkty wielu renomowanych marek, m.in.: Samsunga, Razera, Logitecha, Steel Series, Roccata czy Creative.

Będzie się działo
Przez trzy dni obok stanowiska Media Markt, będzie funkcjonować także specjalnie przygotowana scena, na której show poprowadzi Piotr Lipski, jeden z najbardziej znanych polskich komentatorów w grze Counter Strike. Odwiedzający stoisko Media Markt mogą liczyć na specjalne promocje, produkty za 50% ceny oraz liczne konkursy, w których będzie można wygrać cenne sprzęty gamingowe.

Zobacz gwiazdy YouTube
Wielu graczy ucieszy też fakt, iż scenę Media Markt odwiedzą znani youtuberzy, z którymi będzie można się zmierzyć w gamingowym pojedynku. Na stoisku Media Markt nie zabraknie również cosplayerów, którzy są nieodłącznym elementem PGA.

PGA tuż-tuż!
Targi Poznań Game Arena to największa organizowana w Polsce impreza poświęcona branży gamingowej. W tym roku PGA odbędzie się w dniach 21-23 października. Stoisko Media Markt będzie ulokowane w hali nr 8 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *