Ciche UPS-y do pracy w każdych warunkach
20 październik 2016
Już wkrótce wielkie show Media Markt na PGA
20 październik 2016

Kryształowo czysta MasterKeys Pro L w sprzedaży

Wielu graczy uważa, że ich gamingowy sprzęt ma nie tylko działać dobrze, ale także właściwie się prezentować. Dla takich osób Cooler Master przygotował MasterKeys Pro L Crystal Edition – specjalną wersję swojej sztandarowej klawiatury mechanicznej.

Specjalna edycja MasterKeys Pro L posiada przezroczystą obudowę. Cooler Master zdecydował się na taki zabieg nie tylko po to, by nadać klawiaturze wyjątkowy wygląd, ale także wzmocnić efekt podświetlenia RGB. Pomijając zmianę designu to nadal ta sama klawiatura mechaniczna, która od czasu debiutu zdążyła zdobyć dużą ilość bardzo pozytywnych ocen.

Stworzony do wygrywania

Mechanik od Cooler Master został wyposażony w przełączniki Cherry MX, uznawane przez graczy za jedne z najlepszych na rynku. Do tego w MasterKeys Pro L zastosowano procesor ARM Cortex M3 – jak zapewnia producent, jest to jeden z szybszych tego typu podzespołów, jaki obecnie można znaleźć w klawiaturze mechanicznej. Wszystko to razem przekłada się na szybki czas aktywacji klawiszy, bardzo potrzebny w wielu grach online.

Wystarczy jeden klik

Kolejną przydatną rzeczą dla graczy jest opcja nagrywania makr. Makra ułatwiają rozgrywkę zwłaszcza w grach MMO, gdzie często trzeba szybko wcisnąć skomplikowaną kombinację klawiszy. Cooler Master połączył w swoim produkcie również technologię N-key z 6-key rollover, by przy jednoczesnym korzystaniu z kilku przycisków każdy z nich zadziałał właściwie.

Dla laika i zawodowca

MasterKeys Pro L to urządzenie peryferyjne typu plug and play, a więc po podpięciu do komputera można od razu zabrać się do grania i to bez konieczności instalowania sterowników. Kto jednak chce wycisnąć z  klawiatury jeszcze więcej, może skorzystać z dodatkowego oprogramowania. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników producent przygotował zestaw narzędzi SDK, do tworzenia własnych trybów podświetleń.

Klawiatura MasterKeys Pro L Crystal Edition kosztuje 179.95$ i jest dostępna w oficjalnym sklepie Cooler Master.

Cechy produktu:

– Przełączniki: Cherry MX Red/Brown/Blue
– Procesor: ARM Cortex M3 72 Mhz
– Podświetlenie RGB
– Anti-Ghosting: na wszystkie klawisze
– N-key rollover: 6 plus
– Częstotliwość próbkowania: 1000 Hz
– Dodatkowe oprogramowanie
– Zestaw narzędzi SDK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *