TDK: Podwójna pojemność Blu-ray
17 wrzesień 2015
Przerwa w dostawie prądu? Jest na to sposób…
18 wrzesień 2015

Finał turnieju Genesis CUP na targach Poznań Game Arena

17 października b.r., targi PGA, stanowisko Natec Genesis. To tam poznamy zwycięzców turnieju Genesis CUP w Counter Strike: Global Offensive. Organizatorami akcji są Natec Genesis oraz Videotesty.pl.

Na poznańskich targach PGA nikomu nie trzeba mówić o rosnącej popularności e-sportu. Dla większości uczestników oglądanie rozgrywek w CS’a czy LOL’a to stały element rozrywki. Nic więc dziwnego, że na targach obejrzeć można wiele wirtualnych potyczek i spotkać popularnych graczy. Jednym z ciekawych meczów będzie finał turnieju Genesis CUP.

Kwalifikacje do turnieju, w którym udział zapowiedziały 64 drużyny, rozpoczęły się już 14 września. Ich przebieg można śledzić na stronie videotesty.pl. Mecze będą rozgrywane w Counter Strike: Global Offensive klasycznymi 5-osobowymi drużynami.

 !cid_image007_jpg@01D0F20E

Czym byłby turniej bez nagród? Te zostały ufundowane przez sponsora, Natec Genesis. Będą to zestawy myszek GX68, słuchawki H11 czy podkładki M11 i M12. Co istotne, zwycięska drużyna otrzyma nie tylko sprzęt, ale także nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł.

Na rozstrzygnięcie turnieju poczekać trzeba będzie na święto fanów gamingu z całej Polski – targi PGA. Finał odbędzie się 17.10 b.r. na stoisku Natec Genesis nr 15 w hali wystawców 7a zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *