1 min read

Finał turnieju Genesis CUP na targach Poznań Game Arena

17 października b.r., targi PGA, stanowisko Natec Genesis. To tam poznamy zwycięzców turnieju Genesis CUP w Counter Strike: Global Offensive. Organizatorami akcji są Natec Genesis oraz Videotesty.pl.

Na poznańskich targach PGA nikomu nie trzeba mówić o rosnącej popularności e-sportu. Dla większości uczestników oglądanie rozgrywek w CS’a czy LOL’a to stały element rozrywki. Nic więc dziwnego, że na targach obejrzeć można wiele wirtualnych potyczek i spotkać popularnych graczy. Jednym z ciekawych meczów będzie finał turnieju Genesis CUP.

Kwalifikacje do turnieju, w którym udział zapowiedziały 64 drużyny, rozpoczęły się już 14 września. Ich przebieg można śledzić na stronie videotesty.pl. Mecze będą rozgrywane w Counter Strike: Global Offensive klasycznymi 5-osobowymi drużynami.

 !cid_image007_jpg@01D0F20E

Czym byłby turniej bez nagród? Te zostały ufundowane przez sponsora, Natec Genesis. Będą to zestawy myszek GX68, słuchawki H11 czy podkładki M11 i M12. Co istotne, zwycięska drużyna otrzyma nie tylko sprzęt, ale także nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł.

Na rozstrzygnięcie turnieju poczekać trzeba będzie na święto fanów gamingu z całej Polski – targi PGA. Finał odbędzie się 17.10 b.r. na stoisku Natec Genesis nr 15 w hali wystawców 7a zapraszamy!