V – zasilacze przyszłości od Cooler Mastera
17 wrzesień 2015
Finał turnieju Genesis CUP na targach Poznań Game Arena
18 wrzesień 2015

TDK: Podwójna pojemność Blu-ray

Płyty Blu-ray to doskonałe nośniki do przechowywania dużych ilości danych. W porównaniu do tradycyjnych CD i DVD cechuje je dużo większa pojemność i wytrzymałość, a w przypadku archiwizacji są dużo poręczniejsze od popularnych pendrive’ów czy dysków przenośnych.

Doskonałym rozwiązaniem dla osób pragnących maksymalnie wykorzystać możliwości płyty Blu-ray jest 50GB BD-DL od TDK Life on Record. Produkt oferuje dziesięciokrotnie razy większą pojemność niż w przypadku standardowych płyt DVD, co sprawia, że bez problemu nagramy na niej nawet czterogodzinny film w jakości HD przy prędkości zapisu 72Mb/s.

Uzyskanie takich parametrów było możliwe dzięki zastosowaniu technologii DURABIS2™, która do rejestracji danych wykorzystuje podwójną warstwę zapisu. Ponadto pokrycie dysku warstwą utwardzającą zapewnia większą odporność na zarysowania i dłuższą żywotność.

TDK_t78010_BD-R_4x50GB_Front.jpeg

Przy produkcji nośnika wykorzystano metodę spin coatingu, która sprawia, że nawet na poziomie nanometrów płyta jest równomiernie pokryta materiałem nagrywającym, dzięki czemu dysk nie traci jakości zapisu aż do 10 000-krotnej zmiany danych.

Cena detaliczna pięciopaku wynosi 136 zł.

Cechy produktu:

– Możliwość nagrania ponad 4 godzin wideo w jakości HD
– Warstwa DURABIS2 zapewniająca wyjątkową wytrzymałość dysku na zarysowania, kurz i odciski palców
– Kompatybilna z wszystkimi nagrywarkami i odtwarzaczami BD na rynku
– W całości wykonana z trwałych, nieorganicznych substancji
– Kompatybilna z systemami XDCAM HD i XDCAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *