Impakt dystrybutorem XMG
27 październik 2015
Xornet II – mysz do chwytu typu „claw”
27 październik 2015

Dopasuj smartwatcha do swojego stylu

Coraz częściej spotykanym dodatkiem są smartwatche, które coraz bardziej zaskakują różnorodnością form i funkcjonalności. MyKronoz doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że każda/y z nas jest inny, ma inne potrzeby oraz inny gust. A jak dobrać idealny zegarek do własnego stylu?

Minimalizm ponad wszystko

Cenisz proste formy? Przekładasz minimalizm nad przeładowane funkcjami urządzenia? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to ZeCircle został stworzony specjalnie dla Ciebie. Smartwatch posiada delikatną, okrągłą tarczę oraz prostą opaskę wykonaną z matowego tworzywa sztucznego, które w sposób subtelny odznaczają się na ręce.
Minimalistyczna stylistyka nie powinna nas jednak zwieść – za pomocą dotykowego ekranu, z poziomu zegarka mamy dostęp do takich funkcjonalności jak krokomierz, miernik jakości snu czy lista kontaktów.

Siła i pewność siebie

Masywna konstrukcja ZeClock to z kolei propozycja dla osób, które wiedzą czego chcą. Smartwatch stylizowany jest na tradycyjny, męski zegarek, dzięki czemu idealnie pasuje do klasycznego garnituru i stylu typu casual. Co więcej, w atrakcyjnej formie kryją się równie atrakcyjne funkcje, m. in. możliwość zdalnego sterowania aparatem telefonu czy możliwość wydawania komend głosowych.

zeclock-black-large-9

Szyk i elegancja

ZeBracelet2 został stworzony z myślą o kobietach, które chcą wyglądać elegancko. Zegarek z pewnością przypadnie do gustu osobom, które cenią wysoką jakość wykonania i ciekawy design. Dzięki połączeniu formy nowoczesnej bransoletki ze smartwatchem, ZeBracelet2 pozwoli pozostać mobilnym nawet wtedy, gdy noszenie sprzętu elektronicznego na nadgarstku nie pasuje do szykownego outfitu.

 

ZeBracelet2 torebka
Współczesny geek

Wybierając ubiór pragniesz podkreślić swój profesjonalizm i zamiłowanie do nowinek technologicznych? Najlepszą propozycją będzie dla Ciebie ZeWatch3 czyli innowacyjny smartwatch, który pod tradycyjną, prostokątną formą, kryje w sobie możliwość pełnego sprzężenia z telefonem czy tabletem.

ZeWatch3 skate

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *