5 sposobów na archiwizowanie danych
27 październik 2015
Dopasuj smartwatcha do swojego stylu
27 październik 2015

Impakt dystrybutorem XMG

XMG to producent laptopów i desktopów tworzonych specjalnie z myślą o współczesnych graczach. Producent zyskał właśnie oficjalnego dystrybutora w Polsce – firmę Impakt.

Współpraca między marką a dystrybutorem ma ułatwić dostęp do sprzętu wszystkim polskim graczom, którzy z całą pewnością zwrócili już uwagę między innymi na najnowszą serię laptopów wykorzystujących procesory Intel i7 szóstej generacji. Dzięki oficjalnemu przedstawicielowi handlowemu – firmie Impakt, prestiżowy sprzęt będzie dostępny już wkrótce dla szerokiego grona odbiorców na polskim rynku.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości współpracy z jednym z najlepszych producentów komputerów dla graczy. Jako oficjalni dystrybutorzy XMG, umożliwimy polskim graczom dostęp do gamingowych laptopów czy pecetów z najwyższej półki, dających maksymalną satysfakcję z rozgrywki.” – powiedział Grzegorz Wójciński, Purchasing Manager w Impakcie.

XMG przykłada ogromną wagę do innowacyjności swojego sprzętu. Dzięki temu, użytkownik ma pewność, że niezależnie od tego, jak bardzo wymagający będzie wybrany przez niego tytuł, komputer z całą pewnością go nie zawiedzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *