Dopasuj smartwatcha do swojego stylu
27 październik 2015
Głośniki od TDK z 360o zasięgiem
29 październik 2015

Xornet II – mysz do chwytu typu „claw”

Nowość od Cooler Master to mysz stworzona dla graczy korzystających z chwytu typu „claw”. Jej niewielkie rozmiary i lekka obudowa w połączeniu z ogromną ilością usprawnień powodują, że jest to obecnie jedno z ciekawszych rozwiązań na rynku.

Specjalistyczna budowa

Ergonomiczna budowa, stworzona z myślą o graczach korzystających z chwytu „claw” powoduje, że mysz Xornet II najlepiej spisywać się będzie w grach typu FPS czy RTS. Pokryte gumą boki i przyciski główne zapewniają pewność chwytu. Jak zapewnia producent, takie rozwiązania mają zapewnić użytkownikom pełną kontrolę nad grą.

03. Now Play Anywhere Intelligently Positioned Responsive Buttons and Adaptive Control with Lift Off Distance (LOD) Tuning

Udoskonalony sensor

Sensor optyczny Avago 3320, oferuje czułość na 3 różnych poziomach aż do 3500 DPI. Czułość myszy w prosty sposób modyfikować można nawet w trakcie rozgrywki. Zarówno DPI jaki i LOD (lift off distance) można w szybki sposób zmieniać za pomocą specjalnych przycisków. Aktualny poziom LOD wskaże kolor podświetlenia scrolla. Wszystko po to, by pomóc graczom jak najlepiej dostosować się do zmiennych warunków w grze.

Nowe oprogramowanie

Cooler Master dołączył do myszy Xornet II także nowe oprogramowanie, które pozwoli nie tylko ustawić klawisze funkcyjne, ale także określić poziom wskaźników DPI oraz LOD. Oprócz tego wybrać można kolor podświetlenia przycisku scroll spośród 16.8 miliona kolorów (RGB).

07. Easy to use software - Main Control Page

Usprawnienia na każdym kroku

Niemal każdy aspekt myszy został udoskonalony w stosunku do poprzednika – Xornet. Zwiększono nie tylko osiągi sensora, ale także zadbano o szczegóły, takie jak lżejszy kabel, większe przyciski boczne oraz delikatniejszą w dotyku obudowę. Wszystko to ma zapewnić wysoką pozycję Xornet II na rynku myszy dla graczy.

Sugerowana cena detaliczna produktu wynosi 130 zł.

Nowe oprogramowanie, które znacznie zwiększa możliwości Xornet II można pobrać tutaj

 

Specyfikacja:

– Podświetlenie RGB
– Sensor optyczny Avago 3320
– DPI na trzech poziomach do 3500
– LOD < 3mm
– Akceleracja myszy – 20 g
– Wbudowana pamięć 8 KB
– 7 programowalnych przycisków
– Kabel o długości 1.8 m
– Wymiary – 105,4 x 76,6 x 37,2 mm
– Waga – 132 g
– Waga bez kabla – 80 g

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *