Computex 2016 – na tym wkrótce będziemy grać
3 czerwiec 2016
Mionix – portal na nowe, wspaniałe czasy
8 czerwiec 2016

Cooler Master – więcej mocy dla twojego PC-ta

Cooler Master, choć stara się dać użytkownikom maksimum swobody w dostosowywaniu sprzętu do własnych potrzeb, nie zapomina, że urządzenia te powinny w pierwszej kolejności spełniać dobrze zadania, do których zostały stworzone. Dlatego zasilacz MasterWatt 1200 Maker został pomyślany tak, by zapewnić PC-towi jak najlepszy dopływ mocy.

MasterWatt 1200 Maker to pierwszy zasilacz stworzony w całości z aluminium, mający zapewnić efektywność w dostarczaniu energii sięgającą nawet do 94%. Osiągnięcie tak dobrego wyniku ma umożliwić zastosowanie krótszego, pozbawionego elementów mogących zakłócić przepływ mocy obwodu 3D.

Efektywny, ale cichy
Choć sprawny w działaniu, zasilacz od Cooler Master ma przy tym być cichy i nie rozpraszać uwagi użytkowników. Wszystko dzięki wbudowanemu w urządzenie wentylatorowi Silencio PF 135, zaprojektowanego, by przy minimalnym poborze mocy dbać o właściwe wietrzenie urządzenia.

MasterWatt 1200

Ustaw wszystko, jak chcesz
Pracę zasilacza – w tym pobór mocy czy efektywność działania – będzie można monitorować na bieżąco za pomocą specjalnej aplikacji na telefon, nawet gdy sam komputer jest wyłączony. Co więcej, wspomniany program umożliwia także ustawianie szybkości działania wentylatora. W ten sposób właściwe zarządzanie aktywnością urządzenia pozwala na zaoszczędzenie funduszy w domowym budżecie.

Te nieznośne kable
Zasilacz MasterWatt 1200 jest w pełni modularny, a co za tym idzie okablowanie, które często potrafi wprowadzić chaos i nieuporządkowanie we wnętrzu obudowy, w tym przypadku jest w większości odpinane i stosowane tylko w razie konieczności.

0722_27-1200

Bezpieczeństwo przede wszystkim
To od prawidłowego działania zasilacza często zależy, jak sprawnie pracuje komputer. W produkcie Cooler Master, napięcie jest przez cały czas utrzymywane na bezpiecznym dla zasilacza poziomie. Jednak nawet jeśli zdarzy się awaria i zasilanie zostanie wyłączone, MasterWatt zapisze dane dotyczące działania komputera w czasie wystąpienia błędu. Dzięki temu użytkownik będzie miał większą wiedzę na temat tego, dlaczego jego PC odmówił posłuszeństwa.

Póki co urządzenie jest dostępne w sprzedaży online w sklepie CM Store.

Cechy produktu:
– Efektywność w dostarczaniu mocy: od 90% do 94%
– Chłodzenie: wentylator 135mm Silencio FP
– Moc: 1200 W
– Modularne okablowanie
– Certyfikat sprawności: 80 Plus Titanium
– Układ PFC : aktywny
– Złącza: 1x MB 20+4 Pin, 2x CPU 12V 4+4 Pin, 10x PCI-e, 6+2 Pin16x SATA, 12x 4Pin Peripheral, 1x 4Pin Floppy

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *