Cooler Master – więcej mocy dla twojego PC-ta
6 czerwiec 2016
DOD: bezpieczniejsza jazda z kamerą na pokładzie
8 czerwiec 2016

Mionix – portal na nowe, wspaniałe czasy

W obecnych czasach strona internetowa pełni rolę wizytówki dla firmy – to po jej odwiedzeniu klienci często oceniają, czy zechcą nawiązać współpracę czy też nie. Stąd decyzja Mionix, szwedzkiego producenta sprzętu gamingowego, o uruchomieniu nowej wersji  swojego oficjalnego portalu.

Szwedzi postanowili postawić na minimalistyczny, estetyczny design. Dzięki temu strona ma z jednej strony wyglądać dobrze i nowocześnie, a z drugiej być czytelna dla odbiorcy. Ilość zakładek ograniczono do minimum, a do większości przydatnych informacji można dotrzeć za pomocą dwóch, trzech kliknięć.

Przede wszystkim jednak nowy portal ma współgrać z wyznawanym przez Mionix hasłem „It’s all about the craftsmanship”. Firma postawiła sobie za cel stworzenie wysokiej jakości sprzętu, który byłby nie tylko funkcjonalny, ale też jako całość prezentował się jak „dzieło sztuki rzemieślniczej”.

Prócz szczegółowo opisanych produktów na stronie Mionixa użytkownik może znaleźć również treść manifestu, którym kieruje się firma, informacje o drużynie Mob – grupie wspieranych przez firmę streamerów, wśród których znajduje się m.in. Polak Mr Seto Kami – czy chociażby zachętę do podjęcia współpracy ze szwedzkim producentem.

Strona Mionix znajduje się pod adresem www.mionix.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *