Zalman: dobra obudowa nie musi być droga
31 maj 2016
Cooler Master – więcej mocy dla twojego PC-ta
6 czerwiec 2016

Computex 2016 – na tym wkrótce będziemy grać

Nowe klawiatury, myszki, obudowy… To tylko część z ujawnionych na targach Computex 2016 przez Zalmana sprzętów, które niedługo mają ukazać się na rynku.

Wśród prezentowanych produktów szczególną uwagę przykuć mogą K900M i 650WP, które swoje premiery mają mieć na dniach. Pierwszy z wymienionych produktów to klawiatura mechaniczna z podświetleniem RGB. Spośród jej wielu dedykowanych graczom cech, wyróżnia się wyposażenie sprzętu w 10 klawiszy makr. Z kolei wodoodporna 650WP posiada przełączniki hybrydowe, mające łączyć zalety klawiatury mechanicznej i membranowej.

To jednak nie koniec nowości, jeśli chodzi o klawiatury. W lipcu zadebiutuje bowiem bezprzewodowa KM870RF, zapowiedziane zostały również gamingowe K950M i K970M. Zalman zamierza też oddać w ręce graczy nowe myszki: GM5 i GM7, których czułość można będzie ustawić na 16 000 DPI.

Na stoisku Zalmana nie mogło zabraknąć będących znakiem rozpoznawczym producenta obudów. W zapowiedziach pojawił się X9, aluminiowy case pozwalający na zmieszczenie w nim do ośmiu wentylatorów oraz równie pojemny X7. Klasę Midi reprezentuje Z9 Neo.

O właściwe działanie PC-ta zadbać mają m.in. nowe modele wodnego chłodzenia, HQ 720 i HQ 740, a także seria modularnych zasilaczy EBT, których efektywność w dostarczaniu mocy ma sięgać od 87 do 92%. Listę zamyka seria wyposażonych w podwójny obwód zasilaczy LE II.

Targi Computex 2016, jedna z największych imprez w branży IT, potrwają jeszcze do 4 czerwca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *