Naładuj smartfon w drodze do pracy
28 październik 2016
Cooler Master: małe też jest piękne – najlepsze Mini Mody
8 listopad 2016

Co powinien robić każdy posiadacz komputerów?

W przypadku produktów Asustora przeprowadzenie archiwizacji danych umożliwiają programy Backup Plan (dla PC-tów) lub Time Machine (dla MAC-ów). Jednocześnie użytkownik nie musi martwić się o brak miejsca czy bałagan z plikami. Dzięki technologii MyArchive istnieje możliwości utworzenia backupu na twardych dyskach podpiętych pod NAS, które następnie można wyjąć i przechowywać osobno lub podpiąć bezpośrednio do komputera.

Od przybytku głowa nie boli
Asustor starał się zadbać o to, by jego produkty dawały wiele możliwości co do wyboru miejsca przechowywania plików. Dzięki temu dane mogą trafiać do „chmury”, na serwery FTP, a także zewnętrzne dyski posiadające złącze USB. NAS-y Asustora mają na przednim panelu port USB 3.0 i po wcześniejszej konfiguracji urządzenia można dokonywać szybkiego backupu przy pomocy jednego guzika lub aplikacji na urządzenia mobilne.

Oszczędność czasu
By uchronić użytkownika od ciągłego sporządzania pełnych backupów, Austor zaimplementował w swoich NAS-ach system Rsync. Dzięki niemu dysk sieciowy kopiuje tylko te dane, które od czasu ostatniej archiwizacji uległy zmianie.

Dosięgnąć „chmury”
Do sprawnego zarządzania przechowywanymi plikami służy z kolei aplikacja AiData, dostępna na systemy Android i iOS. Przy jej pomocy istnieje także opcja logowania się bezpośrednio do publicznych „chmur” – dyski sieciowe Asustora pozwalają bowiem na korzystanie z „chmur” ASUS-a WebStorage, BitTorrent Sync, Dropbox, Google Drive, HiDrive, Microsoft OneDrive, OwnCloud czy WonderBox.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *