Mionix: myszka, przed którą nic się nie ukryje
28 październik 2016
Co powinien robić każdy posiadacz komputerów?
31 październik 2016

Naładuj smartfon w drodze do pracy

Nowe urządzenia mobilne potrzebują coraz to częstszego ładowania, nawet w środku dnia, gdy przebywamy poza domem. W takich sytuacjach przydałoby się szybkie ładowanie w zasięgu ręki. Pomóc ma ładowarka samochodowa firmy Delock.

Ładowarka Delock 62739 to produkt skierowany do użytkowników czterech kółek. Dzięki dwóm wejściom USB, można jednocześnie podłączyć smartfon i korzystać z nawigacji.

Mniej czasu, więcej baterii

Jedno z wejść ładowarki wyposażono w technologię szybkiego ładowania Quick Charge™ 3.0 – dzieło firmy Qualcomm. Przyda się ono podczas krótkiej jazdy, gdyż obsługiwane przez nie urządzenia mogą być ładowane nawet 4-krotnie szybciej.

Dodatkowe źródło zasilania

Drugie wejście USB zapewnia napięcie wyjściowe 5 V oraz prąd wyjściowy wynoszący maksymalnie 2,4 A. Zaopatrzono je w inteligentną technologię ładowania na potrzeby tradycyjnych urządzeń. Tutaj kierowca podłączyć może np. nawigację.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Jak zapewnia producent użytkownik nie musi martwić się o swój sprzęt. Ładowarka zapewnia ochronę urządzeń przed zwarciem, ochronę nadprądową oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Ładowarka dostępna jest w cenie ok. 59 zł.

Cechy produktu:
– 2 x USB Typ-A żeński
– Wejście: DC 12 ~ 24 V
– Wyjście:
1 x USB 2.0 Typ-A żeńskie 5 V / 2,4 A
1 x USB 2.0 Typ-A żeńskie 3,6 ~ 6,5 V / 3 A, 6,5 ~ 9 V / 2 A,
9 ~ 12 V / 1,5 A Qualcomm Quickcharge 3.0
– Wymiary: 68,3×30 mm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *