Wystartuj w rajdzie WRC
11 maj 2016
Gembird: każdy zasługuje by być bezpiecznym
13 maj 2016

Zestaw dla par konsolowo-pecetowych

Ludzie dzielą się na dwie grupy – miłośników padów do X-Boxa oraz PlayStation. Tej drugiej grupie postanowił dogodzić Thrustmaster, oferując zestaw padów o układzie PlayStation®3 o eleganckim, minimalistycznym wyglądzie.

T-Wierelss Duo Pack to combo, na które składają się dwa pady bezprzewodowe działające w oparciu o technologię 2,4 GHz. Dzięki podwójnej kompatybilności z PC oraz PS3, zestaw stanowi ciekawą alternatywę dla osób preferujących rozgrywkę w parach na obu platformach.

Szczególną uwagę zwraca wykonanie padów, które powinny być odporne na zniszczenia mechaniczne i te, wynikające z codziennej eksploatacji. Świadczyć o tym może pokrycie uchwytów kontrolera specjalną, gumowaną powłoką antypoślizgową czy wykorzystanie dość dobrej jakości tworzywa sztucznego.

Powłoką antypoślizgową pokryte zostały również gałki analogowe, działające z precyzją 360 stopni. Dzięki funkcji mapowania, wszystkim przyciskom przyporządkować można dowolną funkcję, co sprawdzi się szczególnie wśród pecetowców korzystających dotychczas z innego układu padów.

Plusem urządzenia jest jego automatyczna synchronizacja z przekaźnikiem. Pady wykorzystują 3 baterie AAA, które pozwalają na nieprzerwaną rozgrywkę do 50 godzin gry.

Za cały zestaw zapłacimy około 160 zł.

Cechy produktu:
– Bezprzewodowa łączność 2,4 GHz;
– Zasilanie – 3 baterie AAA (żywotność do 50 godzin);
– Gałki analogowe działające z precyzją 360 stopni;
– Uchwyty kontrolera pokryte anty-poślizgowym gumowaniem;
– Możliwość dowolnego przypisania przycisków dzięki funkcji mapowania;
– Automatyczna synchronizacja pomiędzy kontrolerami a przekaźnikiem;

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *