Nocna premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w sieci Gamedot
15 maj 2015
Wybierz klawiaturę do grania w rozsądnej cenie
18 maj 2015

ZeFit ? osobisty trener i smartband w jednym

Wiele osób chciałoby trenować regularnie, ale zwyczajnie trudno im się do tego zmotywować. Codzienny wysiłek jest nie lada wyczynem, toteż potrzeba kogoś lub czegoś, co przekona nas do dalszej pracy. Tutaj z pomocą przychodzi smartband MyKronoz ZeFit przeznaczony dla użytkowników chcących zadbać o swoją formę.

Warto skupić się na funkcji ?Goal? w modelu ZeFit bo to ona jest bodźcem do działania, która przeprowadzi nas przez cały proces treningu, a co za tym idzie do osiągnięcia postawionego przed sobą celu. Funkcja ta służy ustaleniu jasnego i konkretnego celu, by następnie ?wirtualny trener? mógł podsumować naszą dotychczasową aktywność i motywować do kontynuowania ruchu, aż do uzyskania założonego rezultatu. Dzięki temu żaden ambitny, aczkolwiek czasem też nieco leniwy użytkownik, nie opuści zaplanowanego treningu.

Urządzenie waży zaledwie 25 gramów, dzięki czemu można zapomnieć, iż ma się je na nadgarstku. Wbudowany sensor ruchu umożliwia pomiar ilości kroków, przebytego dystansu, liczby spalonych kalorii, a także czasu przeznaczonego na sen. Użytkowanie MyKronoz ZeFit jest bardzo wygodne ? długość silikonowej opaski, odpornej na pot i wodę, użytkownik dopasuje do obwodu nadgarstka za pomocą solidnej zapinki.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne, smartwatcha wyposażono w moduł Bluetooth 4.0, dzięki któremu możliwa jest współpraca ze wszystkimi smartfonami, tabletami wyposażonymi w ten typ łączności. Ponadto, ZeFit posiada wyświetlacz OLED, który na bieżąco umożliwia odczytywanie informacji o swojej aktywności.

Smartwatch współpracuje z urządzeniami działającymi pod kontrolą systemów Android, iOS 6.0 oraz Windows Phone. Instalując darmową aplikację (ze sklepu Google Play, App Store lub Windows Phone) otrzymamy pełen dostęp do statystyk, ustalonych celów i wielu innych cennych informacji. Pozwoli to na łatwe monitorowanie poziomu wydajności i analizowanie dotychczasowego progresu.

Za smartwatcha ZeFit zapłacić trzeba 199 zł. Dostępny jest on w ośmiu wersjach kolorystycznych.

Cechy urządzenia:

– Wymiary: 50x20x10 mm (wys.szer.gr.)
– Waga: 25 g
– Bluetooth: 4.0
– Typ baterii: Li-ion 60mAh
– Żywotność baterii: 3-4 dni
– Czas ładowania: 2 godziny
– Pamięć: 7 dni
– Wyświetlacz: OLED
– Czujnik: 3-osiowy akcelerometr
– Temperatura pracy: od -20 do 40 ° C
– Wodoodporność: odporne na deszcz i pot
– Międzynarodowa gwarancja: 1 rok
– Dostępny w 8 kolorach: czarny, biały, pomarańczowy, turkusowy, niebieski, różowy, czerwony, żółty

Funkcje zegarka:

– Pomiar czasu
– Krokomierz
– Informacja o statystykach
– Pomiar czasu snu
– Pomiar odległości
– Alarm
– Pomiar spalonych kalorii
– Funkcja Goal: ustanawianie i realizacja zmierzonych celów

O MyKronoz

MyKronoz jest producentem akcesoriów mobilnych, skierowanych w szczególności do osób aktywnych i tych, które cenią sobie wygodę i zdigitalizowany styl życia. Firma zadebiutowała w 2012 roku na szwajcarskim rynku i od tego czasu wciąż zaskakuje nowymi propozycjami, które za cel mają usprawnienie życia swoich klientów na całym świecie.

Wychodząc naprzeciw rozwijającemu się rynkowi, który tworzy ogromne zapotrzebowanie na świeże i ciekawe projekty, MyKronoz łączy innowacyjne technologie z ciekawym wyglądem i najwyższą jakością wykonania, owocując technologią, którą można nosić na sobie.

Więcej informacji na www.mykronoz.com oraz FB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *