3 powody dla których warto odwiedzić stoisko Mad Catza na Poznań Game Arena
8 październik 2015
I dla gracza, i pisarza – przełączniki hybrydowe
13 październik 2015

Zbliża się finał Genesis CUP

Pierwsze emocje związane z turniejem Genesis CUP już za nami. A co nas jeszcze czeka? Już w ten weekend odbędą się półfinały, a tydzień później wielki finał na PGA.

Po wielu ekscytujących pojedynkach i wartych uwagi meczach nadszedł czas na największe emocje – półfinały Genesis CUP. Gracze CS:GO już od prawie miesiąca rywalizują ze sobą w turnieju organizowanym przez Natec Genesis oraz Videotesty.pl. W kwalifikacjach brały udział aż 64 drużyny, spośród których po pięciu etapach rywalizacji pozostały cztery najlepsze zespoły. Kolejny etap, który zdecyduje o dotarciu do prestiżowego finału i możliwości zagrania podczas targów Poznań Game Arena już w ten weekend.

Pierwszy z półfinałów pomiędzy zespołami TEAM CHANDRA i Red Fox Gaming odbędzie się w niedzielę o godzinie 18. Drugi półfinał, w którym rywalizować będzie 31337 eSports i Proskilled.Black planowany jest zaraz po nim. Oba mecze transmitowane będą na Twitch.tv/videotesty, a streamować będą Szakal oraz SzachMatt.

Bezpośrednio po półfinałach odbyć się ma też mecz o trzecie miejsce. Na ostateczne rozstrzygnięcie trzeba będzie poczekać do następnego tygodnia. Finał odbędzie się na stoisku Natec Genesis na targach Poznań Game Arena 17 października. Dla drużyn będzie to okazja nie tylko by wygrać nagrody, ale także zaprezentować się na międzynarodowych targach i poczuć się jak na wielkim turnieju.

Pełna drabinka turniejowa: http://www.videotesty.pl/turniej/drabinka-genesis-cup/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *