Nowatorski komputer czy dzieło sztuki użytkowej?
6 październik 2015
Zbliża się finał Genesis CUP
9 październik 2015

3 powody dla których warto odwiedzić stoisko Mad Catza na Poznań Game Arena

Jak co roku, na Międzynarodowych Targach Poznańskich organizowany jest jeden z największych eventów gamingowych – Poznań Game Arena. Na imprezie, na której co roku spotykają się fani gier z całej Polski (i nie tylko) nie mogło zabraknąć Mad Catza. Dlaczego warto odwiedzić nasze stoisko?

Świeże szczury

R.A.T. to seria, którą kojarzą nawet osoby niezorientowane w branży. Jedną z największych atrakcji naszego stoiska będzie możliwość poznania najnowszych szczurów – R.A.T.’a Pro X i R.A.T.’a Pro S.
Obie, wielokrotnie nagradzane myszki, już teraz są doceniane za innowacyjność i możliwość pełnej konfiguracji sprzętowej – od zmiany kształtu aż po możliwość wyboru odpowiedniego sensora.
Jeśli zastanawiacie się nad zakupem jednego z najnowszych szczurów lub najzwyczajniej w świecie chcielibyście wypróbować mysz przyszłości, wpadajcie.

Zabawa w gwiazdę rocka

Kto z nas nie kocha gier rytmicznych. Tylko u nas będziecie mogli wraz ze znajomymi wcielić się w rock’n’rollowy zespół i zagrać jedną z najpopularniejszych piosenek. A jeśli konsolowe „coverowanie” to dla Was za mało, Mad Catz pomoże Wam podbić serca małej publiczności tworząc własne solówki gitarowe. To wszystko zapewni Wam pełen zestaw Rock Band 4, który również znajdziecie na naszym stoisku.

Niesamowity, mobilny świat

Każdy doskonale wie, że wirtualny świat ulega miniaturyzacji. Kolejne urządzenia mobilne oferują nam coraz większą moc obliczeniową oraz… coraz ambitniejsze i bardziej wymagające gry. Na naszym stoisku nie tylko pokażemy Wam, w co możecie zagrać za pomocą smartfonów, iPadów czy Smart TV, ale również udowodnimy, że Mad Catz potrafi stworzyć poważny sprzęt gamingowy przeznaczony do urządzeń mobilnych, dzięki któremu nie będziecie w stanie oderwać się od Waszych tabletów.
Gratką dla fanów mobilnej rozrywki będzie z całą pewnością możliwość wypróbowania nowego, w pełni ergonomicznego kontrolera MFi C.T.R.L.i. Udowodnimy, że C.T.R.L.i dzięki bibliotece XInput będzie doskonałym wyborem zarówno podczas rozgrywki mobilnej, jak i przed pecetem.

Pośród wymienionych atrakcji czekają na Was, jak co roku również konkursy, atrakcyjne gry oraz możliwość przetestowania najnowszych akcesoriów do gry.

Zapraszamy serdecznie na PGA w dniach 16-18 października b.r. do hali 7a, stoisko nr 8.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *