1 min read

Zamień plecak w torbę podróżną

W dzisiejszych czasach posiadacze osobistych laptopów rzadko się z nimi rozstają. Jednak ich transport dla wielu osób jest uciążliwy. Pomóc w nim ma stworzony przez firmę Verbatim plecak Paris do laptopów o przekątnej 17″.

Cechą charakterystyczną Paris jest możliwość szybkiej zamiany w torbę, np. jeśli bagaż jest ciężki i przenoszenie go sprawia trudność. Wyposażony w dwa kółka i wysuwaną teleskopową rączkę w mig staje się wygodną torbą podróżną, którą bez wysiłku można transportować np. po hali lotniska czy dworca.

9314

Główna komora Paris oferuje miejsce na laptop, rzeczy osobiste, jest też poręczna kieszeń na tablet. Trzy kieszenie z przodu przeznaczone są do przechowywania dokumentów, telefonu i niewielkich akcesoriów. Z boku – obok miejsca na ładowarkę, użytkownik ma do dyspozycji kieszeń na butelkę lub parasol. Model ten wyposażony jest również w przezroczystą torebkę na przybory toaletowe.

9313

Plecak oprócz codziennych zastosowań nada się również do dalszych podróży, jako że spełnia wymogi kilku linii lotniczych odnośnie wymiarów bagażu podręcznego. Wykonany jest z poliestru i waży 2,6 kg, a jego pojemność wynosi 36 litrów.

Plecak Paris dostępny jest na rynku w cenie około 300 zł.

Zobacz wideo jak z plecaka można zrobić torbę podróżną na kółkach.

Cechy produktu:
– Materiał: poliester 1680D/2520D (na zewnątrz), poliester 150D (wewnątrz)
– Waga: 2,6 kg
– Wymiary: 24 cm x 40 cm x 49 cm (gł. x wys. x szer.)
– Pojemność 36 litrów