1 min read

Wśród atrakcji PGA 2016 nie zabraknie nowości od Mionix

Na Poznań Game Arena stawi się czołówka światowych producentów sprzętu gamingowego, w tym szwedzki producent Mionix. Co pokaże Mionix na PGA i gdzie będzie można znaleźć jego produkty?

Chętni na przetestowanie urządzeń sygnowanych logiem Mionix powinni udać się na stoisko sklepu dla graczy Gamedot, by sprawdzić, jak w akcji prezentuje się myszka Naos QG. Jest to pierwszy na świecie gryzoń z sensorem skórno-galwanicznym, pokazującym w czasie rzeczywistym rytm serca czy czas reakcji użytkownika.

Mionix pojawi się także w sklepie Media Markt, wybudowanym specjalnie na PGA. Tam właśnie gracze będą mieli sposobność zakupu peryferii szwedzkiego producenta i to ze sporym upustem w stosunku do pierwotnej ceny. Wśród produktów znajdą się myszki Naos, Avior, Castor, klawiatura Zibal, słuchawki Nash 20 czy podkładki z serii Sargas i Alioth.

Targi Poznań Game Arena od lat uchodzą za największe tego typu wydarzenie w Polsce. W tym roku PGA odbędzie się w dniach 21-23 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Stanowisko Gamedot będzie znajdować się w hali nr 7A, zaś sklep Media Markt w hali nr 8.