Cooler Master prezentuje MasterBox 5
8 lipiec 2016
Chłodzenie, które poskromi najmocniejszego PC-ta
12 lipiec 2016

W Polsce rozbłysła nowa gwiazda wśród podkładek

Po cenionej przez graczy serii Sargas, szwedzki producent Mionix postanowił dalej rozwijać swoje mouse pady. Kolejnym krokiem na drodze do stworzenia najlepszego możliwego produktu dla graczy (i nie tylko) są podkładki Alioth, które od niedawna są dostępne na naszym rynku.

Charakterystyczną cechą podkładek Alioth są ich szyte brzegi. Rozwiązanie to wprowadzono po to, by krawędzie nie strzępiły się, a same mouse pady były wytrzymałe i dobrze służyły graczom przez długi czas.

Alioth szew

Posiłki im nie straszne

Jeśli mają szybko nie zniknąć z biurek użytkowników, podkładki powinny być również łatwe do utrzymania w czystości. Powierzchnia Aliothów jest wodoodporna, a jedząc lub pijąc przy komputerze, gracz nie będzie musiał się martwić, iż jeden nieostrożny ruch zakończy się koniecznością wyrzucenia podkładki do kosza.

Alioth water

Liczy się precyzja

Nadal jednak najważniejszym czynnikiem dla każdego miłośnika gier jest to, jak podkładka oddaje ruch myszki. Aliothy zostały wykonane z mikrofibry. Materiał ten powinien minimalizować utratę danych i poprawić trakcję zarówno dla myszek laserowych jak i optycznych. Dodatkowo ich spód został pokryty gumą, mającą zapewnić lepszą przyczepność do twardych powierzchni.

Na każde biurko

Podkładki Alioth występują w czterech rozmiarach: M, L, XL i XXL. Najmniejsza spośród nich wersja Medium ma wymiary 37×32 cm, największa zaś – XXL – jest w stanie pokryć nawet całe biurko.

Ceny podkładek zaczynają się od 69 zł.

Cechy produktu:
– Materiał: mikrofibra
– Powierzchnia: wodoodporna
– Kompatybilność: myszka optyczna i laserowa
– Rozmiary: M (370×320 mm), L (460x400mm), XL (900x400mm), XXL (1200x 500mm)
– Grubość: 3 mm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *