1 min read

Twórz DVD z EZMakerem

Od kilku lat wielu z nas stara się scyfryzować swoje wspomnienia. Odtwarzacze kaset video są coraz rzadziej spotykane, a same taśmy z czasem zaczynają się niszczyć. Na szczęście, nie musimy wydawać już kroci na przegranie filmów w specjalnych punktach – często wystarczy jedno urządzenie, którego możemy użyć w domu.

AverMedia DVD EZMaker Gold to rozwiązanie dla osób, które przymierzają się do nagrania swoich płyt DVD w czasie rzeczywistym. Dzięki interfejsowi PCI, EZMaker możemy podłączyć zarówno do komputera jak i odtwarzaczy video. Obraz zapisuje się na dysku twardym lub innym nośniku danych.

 EzMaker_Gold Avermedia

Urządzenie nie tylko pozwala przechwytywać i nagrywać obraz, ale również edytować go. Do wyboru mamy aż 150 różnych efektów specjalnych, ponadto film urozmaicić możemy specjalnymi stylami audio i możliwością dobrania wyglądu tytułów. Urządzenie zostało wyposażone również w funkcję autoryzacji DVD, która przyda się szczególnie osobom, pragnącym dzielić się swoimi filmami z większą rzeszą odbiorców.

Produkt jest dostępny na rynku w cenie ok. 130 zł.

Najważniejsze cechy:

– Digitalizuje filmy z nośników analogowych na płyty DVD lub VCD

– Funkcja redukcji szumów

– Przyjazny interfejs

– Wsparcie dla wszystkich formatów DVD i CD

– Wsparcie dla Windows Vista

– Wsparcie dla MPEG- 1/2/4

Specyfikacja:

– Wejście – RCA

– Wymagania systemowe: slot PCI, 512 MB pamięci RAM, karta dźwiękowa, system operacyjny: Windows XP lub nowszy, procesor: Intel® Pentium® 4 2.4GHz, AMD Athlon™ XP 2400, Intel® Pentium® Mobile 2.0GHz