Czy wiesz jak chronić swoją lustrzankę?
25 czerwiec 2015
Natec Genesis: budżetowa mysz dla graczy
26 czerwiec 2015

Tradycyjny (smart) zegarek

Większość obecnych na rynku smartwatchy swoim wyglądem znacznie odbiega od klasycznego stylu zegarka. Zamiast tego zalewani jesteśmy supernowoczesnymi, czasami mniej gustownymi akcesoriami, które nie każdemu mogą przypaść do gustu.

Smartwatch o wyglądzie tradycyjnego zegarka

ZeClock to kompromis między wskazówkowym zegarkiem, a nowoczesną technologią. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy zwracają szczególną uwagę na swoją prezencję i przeszkadza im estetyka obecnych smartwatchy. Zapewnią to klasyczny wygląd oraz opcjonalny skórzany pasek.

Hybryda

Smartwatch od MyKronoz jest swego rodzaju hybrydą. Z jednej strony kwarcowy mechanizm, który zapewnia precyzyjne odmierzanie czasu, a z drugiej elektroniczny system typowy dla smartwatcha. ZeClock to przykład umiejętnego połączenia tradycji z nowoczesnością.

Klasyczna elegancja

Smart zegarek prezentuje się niezwykle stylowo, dzięki czemu będzie pasował do garnituru czy eleganckiej koszuli. Powinien przypaść do gustu tym, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań w klasycznej oprawie i pragną podkreślić swój indywidualny styl.

Nowoczesna funkcjonalność

ZeClock, mimo że nie wygląda jak typowy smartwatch posiada wszystkie jego funkcje. Powiadomienia o mailach, przypomnienia czy kontrola głosem sprawią, że wszystkie istotne informacje będą pod ręką. Produkt jest dostępny w 5 kolorach: czarnym, białym, czerwonym, niebieskim i zielonym.

Cenę detaliczną ustalono na poziomie 399 zł.

Cechy urządzenia:

– Bluetooth: 4.0
– Powiadamianie o sms, rozmowie telefonicznej, wydarzeniach w kalendarzu czy social media
– Głosowe zarządzanie telefonem
– Kompatybilny z Google Now oraz Siri
– Funkcja zdalnego wykonywania zdjęć
– Anti-lost alarm
– Krokomierz z 6 osiowym sensorem (mierzy dystans, spalone kalorie, ilość snu)
– Czas rozmowy: 2-3 godzin
– Czas czuwania: 4 dni
– Mechanizm kwarcowy
– Ekran: OLED: 96×32 pikseli
– Temperatura pracy: od -10 ° C do + 60 ° C
– Wodoodporność: IP56
– Darmowa aplikacja do telefonów z systemem Android oraz iOS
– Akcesoria w zestawie: ładowarka USB
– Wymiary: 45×15,2 mm
– Waga: 65 g
– Typ baterii: Li-ion 200 mAh


O MyKronoz

MyKronoz jest producentem akcesoriów mobilnych, skierowanych w szczególności do osób aktywnych i tych, które cenią sobie wygodę i zdigitalizowany styl życia. Firma zadebiutowała w 2012 roku na szwajcarskim rynku i od tego czasu wciąż zaskakuje nowymi propozycjami, które za cel mają usprawnienie życia swoich klientów na całym świecie.

Wychodząc naprzeciw rozwijającemu się rynkowi, który tworzy ogromne zapotrzebowanie na świeże i ciekawe projekty, MyKronoz łączy innowacyjne technologie z ciekawym wyglądem i najwyższą jakością wykonania, owocując technologią, którą można nosić na sobie.

Więcej informacji na www.mykronoz.com oraz FB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *