DOD: producent wideorejestratorów na targach IFA Berlin
22 sierpień 2017
Co trzeba wiedzieć o zasilaczach komputerowych?
25 sierpień 2017

Totalna ochrona z Surveillance Center 2.7 Beta od Asustor

Nowa wersja aplikacji do zarządzania systemem monitoringu z wykorzystaniem urządzeń NAS Asustor jest już dostępna. Surveillance Center 2.7 Beta dla ADM 3.0 posiada wiele usprawnień i udogodnień, które maja pomóc w konfiguracji systemu monitoringu.

Surveillance Center 2.7 Beta oferuje kompleksowe wsparcie dla połączeń ADM 3.0 Internet Passtrough. Poprzez funkcję Internet Passtrough użytkownik ma ułatwiony proces konfiguracji routera. Tym sposobem jesteśmy w stanie poprzez smartfona zarządzać Surveillance Center z dowolnego miejsca.

sec_2_img

Przechowywanie i zabezpieczenie
Nagrywanie materiału wideo następuje przez interfejs HDMI, przez który można równie łatwo przesłać i zapisać dane na zewnętrznej pamięci USB lub na dysku. Pod ręką mamy również cyfrowe narzędzie identyfikacji. Rozwiązanie to umożliwia dodanie „cyfrowego znaku wodnego” do każdego pliku gromadzonego w pamięci NAS’a, co pomoże weryfikować również nagrania przeniesione do zewnętrznego nośnika.

Ochrona na 360 stopni
Kamery, tak zwane „rybie oko” są bardzo popularnymi urządzeniami w systemach ochrony, dzięki szerokiemu polu widzenia. Jedną z funkcji jakie mamy do dyspozycji jest jednoczesny wgląd na szerokokątny obraz 360˚ z dodatkowym podziałem na trzy panoramiczne osobne obszary. Pozwoli to uniknąć niechcianych martwych punktów, bez konieczności instalowania nowych kamer.

Planowanie i konfigurowanie
Poprzez aplikację Surveillance Center 2.7 Beta możemy w dowolnej chwili włączyć i wyłączyć kamery. Zaprogramujemy również cykle, w których mają nagrywać lub przejść w stan czuwania, bez konieczności ciągłej interwencji użytkownika. Wszystkie dokonane zmiany można zapisać do zewnętrznego pliku, przechowywanego na dysku urządzenia NAS, nie tylko, jako naszą kopię zapasową, ale również szybki konfigurator nowej sieci kamer w innym miejscu.

sec_7_img

Aplikację Surveillance Center 2.7 Beta można pobrać z ASUSTOR App Central.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *