TDK WR680 – słuchawki w miejskim stylu
14 wrzesień 2015
Mionix Avior SK – synonim elegancji
15 wrzesień 2015

Torretta XL – fotel, który ukoi zmęczone plecy

Podczas długiej pracy w pozycji siedzącej najbardziej cierpią nasze plecy. Z myślą o pracownikach biurowych, graczach czy osobach spędzających długie godziny przed komputerem, Arozzi stworzyło Torrettę XL – w pełni ergonomiczny fotel gamingowy.
Torretta XL to ergonomiczne krzesło zaprojektowane w Szwecji w ten sposób, by podobnie jak fotele w samochodach sportowych zapewnić użytkownikowi przede wszystkim wygodę i pełnię bezpieczeństwa, niezależnie od długości czasu spędzanego w pozycji siedzącej.

0064

Fotel wykonany został z nowoczesnej, oddychającej pianki, gwarantującej pełen komfort podczas grania czy pracy. Połączenie atrakcyjnego designu z ergonomicznymi kształtami sprawia, że użytkownik ma możliwość pełnej konfiguracji wysokości, kształtów i kątów nachylenia, w zależności od potrzeb swojego kręgosłupa. Dzięki dodatkowym wzmocnieniom na lędźwiach i w okolicach głowy, krzesło wymusza utrzymanie prawidłowej postawy.

0121

Nowoczesną konstrukcję podkreśla kolorystyka foteli, które są dostępne u polskiego dystrybutora – Impakt, w 5 wariantach kolorystycznych. Ich cena detaliczna wynosi 949 zł.

Cechy produktu:

– Solidna, metalowa konstrukcja ramowa
– Siedzisko i oparcie wyściełane grubą warstwą specjalnej pianki
– Ergonomiczny design
– Obicie tkaniną i sztuczną skórą
– Możliwość obrotu o 360o
– Konfigurowalna wysokość poszczególnych elementów krzesła
– Lekka, ale stabilna konstrukcja
– 5 wariantów kolorystycznych: czerwony, pomarańczowy, szary, zielony i czarny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *