2 mins read

TDK WR680 – słuchawki w miejskim stylu

Słuchawki bezprzewodowe powinny dawać użytkownikowi jak największą swobodę i wygodę jednocześnie gwarantując dźwięk wysokiej jakości. Z tego właśnie założenia wyszło TDK Life on Record tworząc miejski model słuchawek WR680.

Swoboda i jakość dźwięku to dwie rzeczy, które jako pierwsze przychodzą na myśl podczas korzystania ze słuchawek WR680. Wbudowana funkcja NFC umożliwia łatwe i szybkie parowanie z urządzeniami Bluetooth, ale bezprzewodowe połączenie to tylko początek. Słuchawki wyposażone są także we wbudowany mikrofon i przyciski sterowania muzyką i połączeniami telefonicznymi. Umożliwia to proste przełączanie utworów muzycznych, regulację głośności i odbieranie rozmów na większości smartfonów.

TDK_62196_WR680_Guy with Phone Lifestyle

Jeśli chodzi zaś o brzmienie to odpowiedzialne za jego jakość 40 milimetrowe dynamiczne głośniki generują bogaty i pełny dźwięk. Dodatkowo wygodne nauszniki WR680 zapewniają komfort korzystania oraz dobrze izolują dźwięki z zewnątrz. Dzięki temu bez żadnych zakłóceń można skupić się na ulubionej muzyce.

TDK_WR680_t62196_62196_BK_1

A tą, jak zapewnia producent, cieszyć się można do 8 godzin na jednym ładowaniu. W przypadku gdy słuchawki się jednak rozładują, skorzystać można z dołączonego do zestawu kabla o długości 1,2 m. Dzięki umieszczonym na nim mikrofonie oraz przyciskom umożliwia zarządzanie audio i połączeniami telefonicznymi, co dodatkowo zwiększa uniwersalność zestawu.

TDK_WR680_t62196_62196_BK_4

Produkt dostępny jest w dwóch kolorach – czarnym oraz białym. Cena słuchawek wynosi 199 zł.

Zobacz wideo jak prezentują się słuchawki

Specyfikacja:

 – Profil Bluetooth: A2DP, AVRCP, HSP, HFP

 – Obsługiwany kodek: SBC

 – Wielkość głośnika: 40 mm

 – Typ głośnika: dynamiczny

 – Pasmo przenoszenia: 20-20 kHz

 – Czułość przy częstotliwości 1 kHz: 107 +/- 3 dB

 – Impedancja wejściowa: 32 Ω

– Długość przewodu: 1,2 m