Napisz recenzję i zgarnij klawiaturę CM Storm NovaTouch
11 czerwiec 2015
Sony MDR-1A ? słuchawki pełne innowacji
15 czerwiec 2015

Sposób na prądożerne smartfony

Coraz większe ekrany smartfonów często nie idą w parze z wydajnością ich baterii. Ironicznie dążenie do ultra-cienkich telefonów powoduje ograniczenie ich mobilności poprzez szybko wyczerpującą się baterię. Może nie jest to ogromny problem na co dzień, ale co w przypadku podróży? Rozwiązaniem są powerbanki Natec Extreme Media i Energenie.

Powerbanki sprawią, że poczujesz się jakbyś miał dwie, trzy czy nawet cztery baterie zapasowe do swojego smartfona. Wystarczy podłączyć niewielkie urządzenie kablem micro SB, by cieszyć się pracą swojego smartfona przez kolejne kilkadziesiąt godzin. To ciekawa propozycja szczególnie dla tych, którzy często podróżują, są aktywni i spędzają dużo czasu poza domem.

Jaką pojemność wybrać?

Najważniejszym elementem przy wyborze powerbanku jest jego pojemność. Oczywiście im większa tym lepsza, ale trzeba uważać na rosnące rozmiary sprzętu. Natec Extreme Media ma w swojej ofercie kompaktowych rozmiarów (99x81x11mm) powerbank PB-4500 o pojemności 4500 mAh. Dzięki niemu zasilmy 2 smartfony bez konieczności korzystania z gniazdka elektrycznego. Wraz z zestawem użytkownik otrzymuje 6 różnych końcówek do ładowania m.in. telefonów, smartfonów, tabletów, odtwarzaczy muzycznych i nawigacji.

Super pojemność

Dzięki akumulatorowi Energenie o imponującej pojemności aż 10 000 mAh przywrócimy życie niejednemu mobilnemu urządzeniu. Taka porcja energii umożliwia dodatkowe ładowanie takich urządzeń jak tradycyjny telefon komórkowy, smartfon, tablet czy nawigacja GPS. Tutaj również w zestawie użytkownik znajdzie 6 dodatkowych złączy do ładowania różnych modeli telefonów, także tych starszych (Nokia 6101, Sony K750, LG G600, Samsung D800) i wszystkie Mini-USB lub Micro-USB modele telefonów (np. HTC, BlackBerry)

Praktyczne rozwiązanie

Czy doczekamy się w Polsce widoków jak na Zachodzie lub w Chinach, gdzie mało kto wyobraża sobie wyjście z domu bez dodatkowego akumulatora? Zobaczymy. W tym momencie jedno jest pewne – powerbanki to bardzo praktyczne urządzenia w erze prądożernych smartfonów.

Ceny detaliczne powerbanków sugerowane przez dystrybutora ? Impakt wynoszą 56 zł za powerbank Energenie i 86 zł za urządzenie Natec Extreme Media.


O Natec

Producent akcesoriów komputerowych oraz elektroniki użytkowej zadebiutował na rynku polskim w 2007 r. Produkty Natec charakteryzują się nowatorskim wzornictwem oraz techniczną perfekcją, łącząc w sobie najlepsze cechy dotychczasowych rozwiązań rynku po rozsądnych cenach. Misją marki jest dostarczanie najwyższej klasy akcesoriów komputerowych i elektroniki użytkowej spełniającej oczekiwania Klientów.

Dziś Natec jest rozpoznawalnym znakiem towarowym nie tylko w Polsce. Oferta producenta bardzo szybko się rozwija i swoim zasięgiem obejmuje również rynki Europy zachodniej. Wizją marki jest hasło: Technology Born To Meet Your Needs (Technologia Zrodzona By Sprostać Twoim Oczekiwaniom).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *