1 min read

Napisz recenzję i zgarnij klawiaturę CM Storm NovaTouch

CM Storm NovaTouch TKL to klawiatura mechaniczna, która różni się nieco od swoich mechanicznych poprzedniczek ? wyposażona została bowiem w hybrydowe przełączniki nowatorskiego projektu Cooler Mastera. Mechanik staje się powoli niepisanym celebrytą wśród klawiatur – o czym świadczyć może… specjalna trasa NovaTouch TKL po Europie.

Trasa została zaplanowana dzięki licznym prośbom ze strony forumowiczów serwisu Deskthority przy współpracy z Cooler Masterem. Jeśli i Wy chcielibyście wziąć udział w przedsięwzięciu, wystarczy być zarejestrowanym członkiem Deskthority.net z ponad 15 postami na forum. Na szczęście od tego warunku są pewne odstępstwa ? jeśli znacie (niezależnie od tego czy osobiście czy internetowo) starego wyjadacza na forum, wystarczy jego poświadczenie.

Każdy uczestnik ?trasy? otrzyma NovaTouch TKL na tydzień, w ciągu którego będzie musiał w pełni przetestować wszystkie możliwości klawiatury. Po tym czasie klawiaturę będzie musiał odesłać do kolejnego uczestnika. Na koniec tester będzie zobowiązany napisać recenzję oraz wstawiać zdjęcia na forum. Na osłodę tej ?przykrej? konieczności, Cooler Master podaruje NovaTouch TKL tej osobie, która szczególnie spisze się podczas wykonywania tego zadania.

Akcja rozpocznie się, kiedy do projektu zgłosi się dziesięć osób.

Szczegóły trasy znajdziecie tutaj:
http://deskthority.net/try-f29/novatouch-tkl-european-tour-t10716.html


O Cooler Master
Cooler Master od ponad dwóch dekad dostarcza innowacyjne rozwiązania w zakresie chłodzenia urządzeń komputerowych. Wśród nich należy wyróżnić między innymi nowoczesne systemy chłodzenia: radiatory, wentylatory, a także obudowy, komponenty i inne akcesoria. Dzięki rozwojowi, profesjonalnej obsłudze i trosce o wysoką jakość produktów, Cooler Master stał się niekwestionowanym liderem w branży.

www.coolermaster.com lub FB