Cooler Master: zasilacz sterowany telefonem
21 luty 2017
Wszystkie odcienie Mionix Castor
27 luty 2017

SPIN 2017: Impakt zaprezentuje szeroką ofertę produktów i rozwiązań

Już w połowie marca b.r. rozpoczyna się SPIN 2017. Swoją obecność na imprezie zapowiedziała spółka Impakt, dystrybutor m.in. rozwiązań sieciowych. 

Impakt  zamierza zaprezentować kompleksową ofertę takich marek jak: PowerWalker, producenta zasilaczy awaryjnych; Asustor, firmy specjalizującej się w dyskach sieciowych NAS; Netis, zajmującego się sprzętem sieciowym. Wśród prezentowanych firm pojawi się również polski producent rozwiązań ochrony przeciwprzepięciowej – Armac, oraz firma Gembird z Holandii, oferująca peryferia komputerowe, akcesoria, głośniki i wiele innych.

W trakcie imprezy z prelekcją wystąpi Łukasz Wardak, Dyrektor Działu Sieci Komputerowych, który opowie o uniwersalnym zastosowaniu UPS-ów PowerWalker. Podczas prezentacji przedstawi także korzyści z zastosowania rozwiązań sieciowych takich jak NAS, czy routerów przeznaczonych zarówno dla małych, jak i dużych firm.

Tegoroczna edycja SPIN, czyli Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych, odbędzie się od 15 do 16 marca w Kołobrzegu. W trakcie tych dwóch dni producenci, dystrybutorzy i handlowcy przedstawią nowe technologie i rozwiązania, przydatne zarówno w biznesie, jak i w gospodarstwie domowym. Prócz samej prezentacji odwiedzający targi będą mieli okazję do przeprowadzenia indywidualnej rozmowy z przedstawicielami marek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *