LandingZone dla mobilnych urządzeń Apple
30 listopad 2015
Brak portu? Użyj przejściówki
30 listopad 2015

PowerWalker: UPS wielkości zwykłego zasilacza

UPS-y kojarzą się przede wszystkim z dużymi urządzeniami, które są co prawda pożyteczne, ale bardzo mało poręczne. Zupełnie inaczej jest z niewielkich rozmiarów DC Secure Adapter 12V od PowerWalker. Nie jest to co prawda zasilacz awaryjny, do którego podłączymy komputer, ale i tak ilość jego możliwych zastosowań jest niezwykle szeroka.

Zasilacz awaryjny od PowerWalker przeznaczony jest do urządzeń zasilanych 12V prądem stałym. Posiada złącze 2,5 mm, dzięki czemu pasuje do zdecydowanej większości urządzeń sieciowych, takich jak: routery, punkty dostępowe, przełączniki, modemy, telefony VOIP czy adaptery PoE. Pozwoli to podtrzymać ich działanie przez kilka godzin nawet przy braku dostępu do prądu.

DC Secure Adapter 12V sprawdzi się również przy znacznie bardziej newralgicznych urządzeniach, jak kamery IP, centrale alarmowe oraz systemy zarządzania inteligentnym domem. Podłączenie ich za pomocą zasilacza awaryjnego gwarantuje, że pomimo braku zasilania wciąż będą działać, zapewniając bezpieczeństwo i wydajną pracę.

IMG_0116

Produkt jest bardzo prosty w obsłudze, wystarczy podłączyć go w miejsce tradycyjnego zasilacza 12V i uruchomić za pomocą jednego przycisku. Jego niewielkie rozmiary powodują, że można go wpiąć do listwy zasilającej bez zasłaniania sąsiednich gniazd.

DC Secure Adapter 12V pozwala na podłączenie urządzeń o poborze do 25W. Wbudowany akumulator litowo-jonowy marki Samsung o pojemności 2,6Ah/3,7V, jest w stanie podtrzymać zasilanie typowego routera Wi-Fi nawet przez 3 godziny.

Cena zasilacza awaryjnego wynosić będzie 130 zł.

 

Specyfikacja produktu:

– Moc maksymalna: 25 W
– Czas podtrzymania przy 100% obciążeniu: 80 min (dla 25W)
– Czas podtrzymania przy 50% obciążeniu: 150 min (dla 12W)
– Napięcie wyjściowe: 12 V
– Napięcie baterii: 3,70 V
– Pojemność baterii: 2,6 Ah
– Liczba baterii: 1
– Czas ładowania baterii: 4 godz.
– Napięcie wejściowe: 230 VAC
– Zakres częstotliwości wejściowej: 50 – 60 Hz
– Zakres napięcia wejściowego: 90 – 264 VAC
– Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe: tak
– Waga baterii: 100 g
– Zalecana temperatura otoczenia: 0 – 40 °C
– Zalecana wilgotność otoczenia: 0 – 90 %
– Kolor: czarny
– Długość: 68 mm
– Wysokość: 42 mm
– Szerokość: 74 mm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *