Nowa seria kontrolerów dla użytkowników PC oraz PS3
5 maj 2015
Jaki prezent na komunię?
7 maj 2015

Odblaskowe słuchawki dla aktywnych

Impakt, dystrybutor akcesoriów i elektroniki użytkowej wprowadził na polski rynek słuchawki przeznaczone dla aktywnych użytkowników, którzy nie wyobrażają sobie treningu bez słuchania muzyki. Wyposażone w aktywny odblask są widoczne już z daleka, dzięki czemu zwiększają bezpieczeństwo użytkownika.

Wiosną budzi się apetyt na wszelkiego rodzaju aktywność na świeżym powietrzu. W parkach i na ulicach pojawia się coraz więcej biegaczy i rowerzystów. Gros z nich pracuje do późna więc bieganie czy jazdę na rowerze odkłada do wieczora. Trenując w kiepskich warunkach oświetleniowych narażamy się na kolizję z rowerzystą lub innymi uczestnikami ruchu. Rozwiązaniem zwiększającym naszą widoczność są słuchawki z elementem odblaskowym.

Dokanałowe słuchawki TDK Life on Record SIE20 zostały zaprojektowane dla miłośników sportów na świeżym powietrzu. Wyposażone w aktywny odblask kable, emitują jaskrawe kolory, dzięki czemu użytkownik mając je na uszach zwiększa swoją widoczność w ciemnych lub mglistych warunkach.

Dzięki 9 mm, micro przetwornikom opartym na innowacyjnej technologii, słuchawki dostarczają krystalicznie czysty dźwięk i głębokie basy. W komplecie użytkownik otrzymuje 4 pary silikonowych końcówek o różnym rozmiarze aby idealnie dopasować je do ucha. Dla ułatwienia każda słuchawka została wykonana w innym kolorze, dzięki czemu odróżnienie lewej od prawej jest bardzo łatwe.

Cenę detaliczną produktu ustalono na kwotę 59 zł.

 

Zalety produktu:

  • Fluorescencyjne kable oferują zwiększoną widoczność w nocy lub we mgle
  • 2 różne kolory słuchawek (lewa, prawa)
  • Czysty dźwięk i głęboki bas dzięki 9,2 mm przetwornikom
  • 4 rozmiary silikonowych końcówek
  • Kabel o długości 1,1 m oferuje swobodę ruchów podczas ćwiczeń
  • Rodzaj wtyczki: 3,5 mm
  • Pasmo przenoszenia: 20-20KHz
  • Czułość @ 1KHz: 100dB
  • Impedancja wejściowa: 16 Ohm


 

O TDK Life of Records

TDK Life on Records należy do grupy Imation i jest wiodącym producentem nośników cyfrowych, sprzętu audio, elektroniki video oraz akcesoriów. Poprzez potężną, globalną sieć dystrybucji dociera do klientów na całym świecie oferując najwyższej jakości produkty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *