Słuchawki z mikrofonem do smartfona
5 maj 2015
Odblaskowe słuchawki dla aktywnych
6 maj 2015

Nowa seria kontrolerów dla użytkowników PC oraz PS3

Seria Speedlink Strike NX powstała z myślą o pecetowych graczach i użytkownikach PS3, którzy szukają niezawodnego i uniwersalnego kontrolera. Do wyboru mamy tradycyjny, przewodowy gamepad oraz model bezprzewodowy dla fanów gier ceniących sobie pełną swobodę ruchów podczas rozgrywki. Dzięki wsparciu technologii XInput oraz DirectInput pecetowi gracze mogą cieszyć się rozgrywką zarówno w nieśmiertelnych klasykach, jak i najnowszych tytułach.

Operując jednym przyciskiem możesz przełączać się między dwiema technologiami kontrolerów ? XInput oraz DirectInput i mieć dostęp do niezliczonej ilości tytułów. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość sterowania grami najnowszej generacji Windows, tak samo jak klasycznymi produkcjami.

Bez kabli, bez problemu

Urządzenie działa w oparciu o bezprzewodową technologię radiową, dzięki czemu gracze mogą cieszyć się pełną swobodą w promieniu 10 m od nadajnika. Zapomnij o wymianie baterii. Nasz gamepad posiada wbudowany akumulator litowo-jonowy o dużej pojemności, dzięki czemu wystarczy na 8 godzin nieprzerwanej gry.

Pełna kontrola

Z chwilą podłączenia pada do komputera, użytkownik otrzymuje funkcjonalne narzędzie dowodzenia i pełną kontrolę podczas gry. Do dyspozycji mamy tutaj 2 analogowe spusty, 2 bumpery oraz 10 przycisków akcji. Cyfrowy i niezwykle precyzyjny 8-kierunkowy krzyżak sterujący daje Ci przewagę nad przeciwnikiem już na samym starcie.

Realizm gry

Konstruktorzy pada Strike NX wyposażyli go w funkcję wibracji, dzięki której odczujesz większy realizm. Podczas najbardziej emocjonujących momentów gry, kiedy nastąpi trafienie lub eksplozja (w grze wspierającej feedback) poczujesz to na własnej skórze.

Kontrolery Speedlink Strike z serii NX są dostępne w cenie już od 129 zł.

 

Cechy produktu:
  • Bezprzewodowy gamepad do komputera PC
  • Kompatybilny z XInput i DirectInput
  • Trwały akumulator litowo-jonowy
  • Ergonomiczna konstrukcja
  • Kompatybilny ze wszystkimi grami Windows
  • Zasięg do 10m i czas gry 8 godzin
  • 8 przycisków czołowych, 2 bumpery, 2 spusty analogowe
  • 2 drążki analogowe, cyfrowy krzyż sterujący
  • Silnik wibracyjny
  • Dostępne w wersji przewodowej oraz bezprzewodowej do PC i PS3

 


 

o Jöllenbeck

Jöllenbeck GmbH jest jednym z wiodących europejskich producentów akcesoriów biurowych i urządzeń peryferyjnych. Od momentu powstania, Jöllenbeck sukcesywnie zdobywa nowe rynki zbytu oferując użytkownikom szeroką gamę akcesoriów do PC i konsol.

Portfolio produktów marki SPEEDLINK (należącej do koncernu Jöllenbeck) obejmuje systemy dźwiękowe, słuchawki, myszy, klawiatury, gamepady, joysticki i wiele innych akcesoriów. Produkty SPEEDLINK to doskonałe połączenie nowoczesnych technologii z funkcjonalnością i ciekawym wzornictwem. Obecnie produkty SPEEDLINK, są dystrybuowane w blisko 40 krajach na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *