Dziel się swoją rozgrywką z Live Gamer Portable
29 wrzesień 2015
Cooler Master wzywa na PGA!
29 wrzesień 2015

Niezawodne słuchawki? Thrustmaster Y400X

Thrustmaster od wielu lat tworzy sprzęt specjalnie dla fanów symulatorów. W ich ofercie, poza  joystickami czy kierownicami znajdziemy również wysokiej klasy headsety. Jedną z ciekawszych propozycji firmy są bezprzewodowe słuchawki Y400X – jeden z bardziej niezawodnych headsetów dla graczy na rynku.

Thrustmaster tworząc swoje Y400X postawił przede wszystkim na jakość dźwięku. Dzięki zbalansowaniu  krzywej częstotliwości zoptymalizowanej w taki sposób, by odpowiadała ona pasmu przenoszenia szumu różowego, uzyskano pełną równowagę pomiędzy tonami basowymi, średnimi i wysokimi.  Nie udałoby się to bez odpowiednich testów przeprowadzonych w specjalnych komorach akustycznych oraz zastosowaniu wysokiej jakości 50 mm przetworników.

Headset działa w oparciu o technologię bezprzewodową, wykorzystując do tego celu częstotliwość 2,4 GHz, która jest odporna na zakłócenia sygnału. Wbudowany akumulator litowo-polimerowy zapewnia do 10 godzin pracy. Dzięki dobrej jakości odbiornikowi, słuchawki mają zasięg do 10 metrów, co pozwala na pełną swobodę ruchów.

Y400X są przystosowane do gry nawet w najtrudniejszych warunkach. Duże, bardzo miękkie nauszniki nie tylko zapewniają komfort podczas długich sesji grania, ale również w połączeniu z elektronicznym wzmocnieniem basów i unikatową konstrukcją muszli słuchawkowych zapewniają pełną izolację dźwięków. Thrustmaster zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna dla współczesnych graczy jest komunikacja, dlatego wyposażył headset w wysokiej klasy odpinany i regulowany mikrofon z redukcją szumów.

Ciekawym dla fanów Xboxa oraz osób korzystających z „microsoftowych” padów elementem jest wyposażenie Y400X w specjalny regulator liniowy, który można sprzęgnąć z gamepadem Xbox 360. Sam headset jest w pełni kompatybilny z wszystkimi urządzeniami multimedialnymi.

Produkt jest dostępny na rynku w cenie ok. 360 zł.

Cechy produktu:

– Technologia bezprzewodowa 2,4 GHz wolna od zaburzeń transmisji
– Brak opóźnień dzięki systemowi podobnemu do połączenia poprzez kabel
– Plug and Play: funkcja automatycznego parowania do szybkiej i łatwej konfiguracji
– Akumulator litowo-polimerowy zapewnia do 10 godzin pracy
– Zasięg do 10 metrów
– Przetworniki 50 mm
– System Xbox 360® dla czatu za pomocą regulatora liniowego
– Duże, miękkie nauszniki
– Wzmocnienie elektro-akustyczne
– Odpinany i regulowany mikrofon z funkcją redukcji szumów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *