Niezawodne słuchawki? Thrustmaster Y400X
29 wrzesień 2015
Netis WF2710 – uniwersalny, dwuzakresowy router
29 wrzesień 2015

Cooler Master wzywa na PGA!

Witajcie bracia gamerzy! Zbliżają się największe targi gier komputerowych w Polsce – Poznań Game Arena, na które naturalnie przybywamy. Jeśli brakuje Wam potężnej broni, sporej dawki emocji lub dawno nie mieliście okazji trzymać dobrej myszki w dłoni, koniecznie zahaczcie o nasze stoisko! A co u nas znajdziecie?

Chleb i igrzyska
Chcesz poczuć dreszczyk emocji? Nic nie dostarczy Ci go więcej od turnieju, w którym sam na sam musisz zmierzyć się z przeciwnikiem, gdy dookoła Ciebie stoi horda wyczekujących na Twój błąd widzów. Lepiej już zacznij trenować – poza podziwem niewiast i uznaniem wśród druhów graczy, dla najwytrwalszych i najzdolniejszych przygotowaliśmy drogocenne łupy.

Souveniry i broń
Rycerzu – niezależnie od tego, czy na co dzień wybierasz broń palną, jazdę konną czy kontrolę nad całymi legionami, z całą pewnością powinieneś być na bieżąco z najnowszym sprzętem, który wykuliśmy specjalnie dla Ciebie.
Poszukujesz ultraszybkiej i efektownej broni? Nasi najwięksi mędrcy nie tylko z ochotą przedstawią Tobie naszą najnowszą klawiaturę mechaniczną CM Storm Quick Fire Xti, ale również zdradzą co kryje w środku.

Quick Fire XTi_6 Perpsective

Jeśli zaś martwisz się o swojego wiernego peceta, przybądź zobaczyć najnowsze, modularne  obudowy – Mastercase5 i Mastercase 5 Pro, które ochronią nawet najbardziej wrażliwe wnętrzności.

MasterCase Pro 5 Upgrade 2

Gry i zabawy
Targi PGA to nie tylko czas igrzysk i handlu, ale również zabawy. Specjalnie dla najdzielniejszych wojów i ich wiernych giermków na naszym stoisku przygotowaliśmy specjalną strefę gier. Nie czekaj ani chwili! Każdy chwat będzie mógł przenieść się do pecetowego świata, by zmierzyć się z dowolnym przeciwnikiem i poczuć moc broni, jaką dla niego przygotowaliśmy.

Przybywajcie na targi PGA w dniach od 16-18 października b.r. do hali 7a, stoisko nr 16.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *