2 mins read

Natec Sheep ? utul swoją książkę

Elektroniczne czytniki to dość wrażliwe urządzenia. Łatwo zarysować ich wyświetlacz, zmatowić plastikowe brzegi czy po prostu, włączyć je przez przypadek. Właśnie dlatego nasz czytnik potrzebuje mięciutkiej ochrony.

Zacznijmy od niepodważalnego faktu ? nas, miłośników elektronicznego czytania, jest coraz więcej. Dobrej jakości czytnik e-booków ma praktycznie same plusy. Jest niewielki, dzięki czemu można mieć go zawsze przy sobie. Wyświetlacz nie emituje światła, dlatego podobnie jak papier nie męczy oczu. Co więcej, subtelne podświetlenie umożliwia wygodne czytanie nawet podczas nocnej wyprawy pociągiem.

Filcowa ochrona

Idealnym rozwiązaniem dla każdego amatora e-czytania jest miła okładka na czytnik Natec Sheep. Etui wykonane jest z filcu, który nie tylko zabezpiecza swój czytnik przed przypadkowymi uszkodzeniami, ale również jest niezwykle miły w dotyku. Warto pamiętać, że dzięki teksturze i grubości filc jest idealnym materiałem ochraniającym ? sprawdza się znacznie lepiej od materiałów takich jak skóra czy nylon.

Dobierz do stylu…

Etui charakteryzuje się ciekawym, klasycznym designem, a jego wielkość jest dostosowana do najpopularniejszych czytników Kindle 6??. W ofercie znajdziemy trzy wersje kolorystyczne ? szaro-czarną, czarno-szarą oraz czerwono-szarą, dzięki czemu bez problemu dobierzemy etui do ulubionego stylu.

Cena produktu wynosi 25 zł.

Cechy produktu:

– Chroni przed zadrapaniami i zabrudzeniami
– Absorbuje uderzenia
– Elastyczne i odporne
– Szybkie i łatwe umieszczanie urządzenia w etui
– Lekkie, zajmuje mało miejsca

O Natec

Producent akcesoriów komputerowych oraz elektroniki użytkowej zadebiutował na rynku polskim w 2007 r. Produkty Natec charakteryzują się nowatorskim wzornictwem oraz techniczną perfekcją, łącząc w sobie najlepsze cechy dotychczasowych rozwiązań rynku po rozsądnych cenach. Misją marki jest dostarczanie najwyższej klasy akcesoriów komputerowych i elektroniki użytkowej spełniającej oczekiwania Klientów.

Dziś Natec jest rozpoznawalnym znakiem towarowym nie tylko w Polsce. Oferta producenta bardzo szybko się rozwija i swoim zasięgiem obejmuje również rynki Europy zachodniej. Wizją marki jest hasło: Technology Born To Meet Your Needs (Technologia Zrodzona By Sprostać Twoim Oczekiwaniom).