Brakuje Ci złącza HDMI w komputerze?
19 maj 2015
Natec Sheep ? utul swoją książkę
27 maj 2015

Mobilny głośnik HMDX Jam Classic ? idealne rozwiązanie dla melomanów

W ofercie Impaktu, dystrybutora akcesoriów gamingowych i elektroniki użytkowej, pojawił się głośnik HMDX Jam Classic w nowej wersji kolorystycznej ? winogronowej. Gadżet przypadnie do gustu szczególnie tym, którzy niezależnie od tego gdzie się znajdują, lubią gdy towarzyszy im muzyka.

W dzisiejszych, pełnych wszechobecnego pośpiechu czasach, muzyka jest jednym z niewielu aspektów życia, które je uprzyjemniają. Dlatego też spora rzesza ludzi decyduje się na inwestycję w najnowsze rozwiązania z tej dziedziny, by zapewnić sobie nieco więcej rozrywki. Głośnik HMDX jest dla nich wyjściem idealnym, ponieważ oferuje łączność bezprzewodową i wysokiej jakości dźwięk.

Mimo swojego niezbyt dużego rozmiaru, HMDX Jam Classic posiada stosunkowo dużą moc. Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth, jest kompatybilny z takimi urządzeniami jak smartfon, laptop, tablet czy komputer. Urządzenie gwarantuje zasięg działania do 10 metrów i nie wymaga podłączenia dodatkowych kabli. Czyni to z niego gadżet niezwykle mobilny.

Głośnik HMDX Jam Classic wyposażony został w litowo-jonowy akumulator, przez co można aż do 12 godzin nieprzerwanie słuchać muzyki. Dzięki temu świetnie sprawdzi się podczas imprezy plenerowej, na boisku czy w skateparku. Dodatkowo, możliwe jest sparowanie go z drugim głośnikiem co sprawia, że otrzymujemy jeszcze większą moc i jakość w systemie stereo.

Produkt wyceniono na 99 zł.

Cechy produktu:

– Transmisja bezprzewodowa Bluetooth do 10 metrów (możliwa jest również transmisja przez kabel)

– Wydajna bateria Li-lon

– Czas pracy do 12 godzin (4 godziny w trybie BT)

– Ładowanie poprzez USB

– Czas ładowania akumulatora: 180 minut

– Dostępny w kolorach: winogronowy, niebieski, szary, czarny, czerwony

O HMDX audio

Ekspert w dziedzinie elektroniki użytkowej z ponad 20-letnim doświadczeniem. Lider w zakresie badań i rozwoju urządzeń do systemów audio. Innowacyjne rozwiązania, najwyższej jakości produkty oraz wieloletnie doświadczenie w kontaktach z klientami sprawiły, że firma jest czołowym dostawcą w USA i Wielkiej Brytanii.

HMDX audio oferuje szeroki asortyment akcesoriów i urządzeń audio. Ich produkty wyróżniają się wśród konkurencji nieprzeciętnym wzornictwem, funkcjonalnością oraz dobrym stosunkiem ceny do jakości. Poprzez zaangażowanie i popularyzację najnowszych technologii w swoich urządzeniach, oferują produkty codziennego użytku dla Ciebie i dla Twojej rodziny, byś cieszył się radością każdego dnia.

www.hmdxaudio.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *