1 min read

Natec Adder – podbij polski YouTube

Każdy, kto próbował nagrywać filmy na YouTube wie, że zła jakość dźwięku może zniechęcić nawet najbardziej cierpliwego widza do dalszego śledzenia kanału. Dlatego już na samym początku warto zainwestować w odpowiedni sprzęt.  Jedną z możliwych opcji jest zakup mikrofonu Adder od firmy Natec.  

Co dla Youtubera jest ważne? Przede wszystkim czystość i jakość dźwięku. Dlatego Adder posiada funkcję redukcji szumów, dzięki czemu słuchacz nie ma problemów ze zrozumieniem osoby mówiącej, a jego uwaga nie jest rozpraszana przez niechciane dźwięki. Przy nagrywaniu filmików ważna jest też czułość mikrofonu. W przypadku produktu Natec, wynosi ona -55 dB, co oznacza, iż dźwięk jest oddawany dość wiernie.

Adder może być także wykorzystywany przez osoby, które niekoniecznie planują wielką karierę w Internecie, ale np. organizują imprezy w klubie czy konferencje dla dużej liczby uczestników. W takich sytuacjach przyda się dołączony do mikrofonu solidny i zapewniający stabilność statyw, a także kabel o długości 1,8 m, ułatwiający ustawienie sprzętu w dogodnym dla konferansjera miejscu.

Cena detaliczna urządzenia wynosi około 25 zł.

 

Cechy produktu:
– System dźwięku: dookólny
– Odstęp sygnału od szumu (S/N): -55 dB
– Pasmo przenoszenia mikrofonu: 20 – 20 000 Hz
– Złącze: Mini Jack x 1
– Długość kabla – 1,8 m